Parashikimi i motit/ Dita nis e freskët, por pas mesditës pritet rritje e ndjeshme temperaturash
24/09/2021 08:20

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët por pa reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë në vlerat minimale ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 20°C, në zonat e ulëta nga 14°C në 27°C dhe në zonat bregdetare nga 17°C në 28°C.

Wake Up/ Fermerët i dorëzojnë kërkesat Ministrisë së Bujqësisë direkt në emision
19/10 14:22
Wake Up/ “Fifi duhet të dalë nga shtëpia e BBV për të mirën e saj!”. Habit ish-banori i BB3
19/10 12:16
Wake Up/ Elhaid Cufi për “çiftin” Fifi dhe Granit: Fifi i ka ndjenjat e vërteta ndërsa Graniti…
19/10 12:15
Wake Up/ Ja kë banor nominon Elhaid Cufi, për të dalë këtë javë nga Big Brother VIP
19/10 12:12
Wake Up/ Pas Big Brother Vip, Elhaid Cufi po shkruan një libër për tradhtinë
19/10 12:10
Wake Up/ Ish-banorja e BB9, Fjorentina Halili: Fifi në shtëpi sillet siç sillesha unë dikur
19/10 12:02
Wake Up/ A do riktheheshin në BigBrotherVip ish-banorët e BigBrother-it ndër vite?
19/10 11:54
Wake Up/ Elhaid Cufi: Ishim të vërtetë në rrëfimet tona brenda shtëpisë. Nuk kishte strategji
19/10 11:53
Wake Up/ Erion Zeqiraj, ish-banor i BB3: Kur filluan nominimet, plasën çiftet! Është strategji!
19/10 11:53
Wake Up/ Banorët e BBV si tradhtarë dhe të tradhtuar! Flasin Elhaid Cufi dhe ish- banorët e BB
19/10 11:44
Wake Up/ Elhaid Cufi: Ja çfarë u ndodh banorëve të Big Brother VIP në shtëpi që hapin zemrën!
19/10 11:43
Wake Up/ Arben Bala, shqiptari i parë me trofeun “Aktori më i mirë” në Festivalin e Serive në Kanë
19/10 11:19
Wake Up/ Arben Bala: Nuk po e besoja kur më thirrën emrin si fitues në Festivalin e Kanës
19/10 11:10
Wake Up/ “Që 8 vjeç lexoja programet kompjuterike” Studentja shqiptare, fituese e konkursit botëror
19/10 11:05
Wake Up/ Dhimo Kote bën deklaratën e fortë: Do merren masa nëse ka abuzime në raportin e Ministrisë!
19/10 10:39
Wake Up/ Fermeri: Nuk duam të ngrihemi më në protesta! Duam një zgjidhje!
19/10 10:37
Wake Up/ Fermerët: Ata që firmosën raportin e Ministrisë, nuk donin që të ishte në favorin tonë!
19/10 10:10
Wake Up/ Zv.Ministri Dhimo Kote: Kemi ndërtuar një program me plan pune për të ndihmuar fermerët
19/10 10:09
Wake Up/ Universiteti i Prishtinës vetëm studentë të vaksinuar dhe me test PCR në auditorë
19/10 10:04
Wake Up/ Universiteti i Durrësit, pika vaksinore për studentët që duan të futen në auditor
19/10 10:03