Paralajmëroi Shqipërinë për bllokimin e negociatave, ja ku do mbahet takimi Mitsotakis-Rama
13/09/2019 07:14

Takimi Mitsotakis-Rama pritet të realizohet në Nju Jork gjatë Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Top News – Montreal, distancimi social/ Në tryeze, me manekinë në mes – Pa koment
12/07 18:14
Top News – Festivali i harkut/ Mongoli, mbahet pa spektatore – Pa koment
12/07 18:13
Top News – Turistët amerikanë/ Amalfi ia ndien mungesën – Pa koment
12/07 18:13
Vitrina e Librit/ A pati letërsi gjatë Realizmit Socialist?
12/07 18:00
Top News – Ish avokatja e shtetit/ ’Me Bechettin ikën 109 mln euro’
12/07 17:25
Top News – U zhduk në liqen/ Dhimbja e nënës së aktores
12/07 17:13
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Lajçak- dialogu vazhdon me 16 korrik
12/07 16:01
Top News – Pas hetimeve 8 mujore/ Kapen për prostitucion e drogë
12/07 15:53
Top News – Thyen karantinën/ Deputetja e PDK, kritikohet në media
12/07 15:53
Top News – Papa: Dhimbje e madhe për Shën Sofinë që bëhet xhami në Stamboll!
12/07 15:36
Top News – PS, mandat të tretë/ Veliaj flet për listat e hapura
12/07 15:36
Muzikë e lartë në lokal, procedohet penalisht banakieri në Tiranë
12/07 15:35
Top News – Zgjedhjet në Maqedoni/ Votohet në mesin e pandemisë
12/07 14:51
Top News – Ankesat e të burgosurve/ ‘Shëndetësia dhe lejet shpërblyese’
12/07 14:41
Top News – Koronavirusi/ Hungaria u ndalon hyrjen shqiptarëve!
12/07 14:37
Top News – Këshilli Botëror i Kishave letër Erdoganit për Shën Sofinë
12/07 14:36
Top News – Imazhet e grave/ ‘Bukuria një gjuhë universale’
12/07 14:32
Top News – Ylli i instagramit/ FBI nis hetimet për jetën luksoze
12/07 14:26
Top News – Elon Musk, tani më i pasur se Warren Buffet!!!
12/07 14:11
Top News – Riatdhesimi vullnetar/ 44 operacione, bashke me Frontex
12/07 14:11