Paidhaqet fjalë turpi? Bieta nuk ndalon së qeshuri me reagimin e djalit nga Kosova
24/09/2021 18:00
Ermela e Big Brother: Edhe unë kalova krizë paniku 10 bite më parë/ Ftesë në 5
28/10 19:05
Amerikania flet shqip si burri nga Skrapari, përshëndetja që s’duhet humbur/ Ftesë në 5
28/10 19:04
Si e priti vjehrra nga Skrapari nusen amerikane? Flet çifti/ Ftesë në 5
28/10 19:03
Ai 35 ajo 50 vjeç, si ia mori zemrën djali nga Skrapari amerikanes me 3 fëmijë /Ftesë në 5
28/10 19:03
“Çojeni në çmendinë atë”, revoltohet e ftuara: Ju që shani… / Ftesë në 5
28/10 19:02
“Semi dhe Fifi janë forta”, Ermela e BB: Bravo për guximin! Ftesë në 5
28/10 19:02
Ftesë në 5, 50 vjeçarja nga SHBA nuse në Skrapar… ngre edhe dolli me raki, 28 Tetor 2021, Pjesa 1
28/10 18:25
Ftesë në 5, Ankthi në Big Brother Vip, e ftuara: Të çmendur janë komentuesit, 28 Tetor 2021, Pjesa 2
28/10 18:24
Ftesë në 5, Semi e BBVIP viktimizohet? Psikologia: S’e bën me dashje, 28 Tetor 2021, Pjesa 3
28/10 18:23
Aktorët e rinj të “Snob”, Dalina Buzi: Ka sukses edhe pa “vipa”! Ftesë në 5
27/10 18:54
“Mund të kisha vetëm 3 muaj jetë,” ja veprimi i pazakontë i 58 vjeçares:Qesh kur e kujtoj!Ftesë në 5
27/10 18:53
Genc Salihu emocionon tezen: Ti je më e fortë se kanceri! /Ftesë në 5
27/10 18:53
Puçrra në kokë dhe shikim i veshur, lufta me kancerin në sytë e 58 vjeçares “cool” /Ftesë në 5
27/10 18:53
“E kisha të qartë në mednje atë djalë”, Dalina Buzi: Si e zgjodha protagonistin e “Snob” /Ftesë në 5
27/10 18:52
Olta Beqiri, vajza (e pasur) që do të trazojë ujërat në “Snob”: U refuzova në fillim! Ftesë në 5
27/10 18:52
Ftesë në 5, Dalina Buzi prezanton yjet e Snob, seriali më i ri në TCH, 27 Tetor 2021, Pjesa 1
27/10 18:42
Ftesë në 5, Me kancer për herë të 4-t, 58 vjeçarja: Unë e dua jetën, 27 Tetor 2021, Pjesa 2
27/10 18:42
Ftesë në 5, Tetori rozë… 5 gra mbulojnë gjoksin me lule, pro jetës , 27 Tetor 2021, Pjesa 3
27/10 18:41
“Edhe unë do të dilja nudo për 50 mijë €”, Genci dhe Iliri bëjnë “luftë” me gratë! Ftesë në 5
26/10 18:53
Beniada nudo rrugëve të Tiranës?? Flet kushërira: Qetësoheni njerëz! Ftesë në 5
26/10 18:52