Opinionisti akuzon Gertën:Video është aq perfekte sa nuk mund ta kesh edituar vet…E Diell 05/12/2021
05/12/2021 17:45

Rubrika: Argjira Spanca Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Episodi i plotë: E Diell 23 Janar 2022 Entertainment Show
23/01 19:31
Surprizon Milaim Zeka, Sulmon ashpër Edi Ramën: Është kreu i korrupsionit E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Parashikimet e Alfred Cakos konfirmohen sërish… Çfarë di ky njeri?!E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Shpjegimi i Alfred Cakos për levizjet antiCovid të Boris Johnson E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
A do të ketë marrëveshje për njohje mes Kosovës dhe Serbisë? Ja faktet në studio E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Ja arsyeja e vërtetë e vizitës së Erdoganit në Shqipëri sipas Alfred Cakos. E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
“Po vjen era luftë” , Alfred Cako zbardh fakte se çfarë do të ndodhi me Europën E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Cili është roli i vërtetë i Erdoganit në Shqipëri dhe Serbi? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Alfred Cako ka një shqetësim për Suedinë E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Konspiracion!!! Rama po lobon për një pozicion të rëndësishëm në NATO E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Angli heq masat për Covid. Çfarë fshihet pas këtij vendimi? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Baton Haxhiut i është refuzuar viza amerikane, Milan Zeka ka dhe emra të tjerë. E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
New entry dalin emra të rinj politikanësh “non grata” E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Irritohet Milaim Zeka: Vendimi i Anglisë është historik, të marrin shembull…E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Open Ballkan, Kosova në prag për tu futur si anëtar? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
N’fermë: Pse u nxeh Visjan Ukcenaj me Melisën, Andin dhe Shegushen? E Diell 23/01/2022
23/01 18:37
N’fermë: Andi i Melisës; pronë apo dashuri, Andi befason me përgjigjen… E Diell 23/01/2022
23/01 18:37
N’fermë: Si reagon Visjan Ukcenaj si laçjan kur e lajmërojnë nga shkolla e djalit?E Diell 23/01/2022
23/01 18:36
N’fermë: Melisa Lleshi këndon “S’ma ndjen”, për kë e ka ajo? E Diell 23/01/2022
23/01 18:36
N’fermë: Ekskluzive: Çifti drejt altarit, por kush i tradhtoi Andin dhe Melisën? E Diell 23/01/2022
23/01 18:35