Open – “Zgjedhjet me apo pa konsensus” Spiropali dhe Peza përplasen me Bushatin dhe Gjekmarkajn
25/09/2020 02:31

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Patozi bën përgjegjës Bashën për përçarjen e PD, e quan lidership të kompromentuar
26/10 22:10
Vehap Kola i përmend Myslym Murrizit parashikimin e Veliajt për krijimin e 5 partive të reja, batutat
26/10 22:09
Murrizi provokon Gjekmarkajn për “spiunet”, shpërthen analisti: S’ka bir k****
26/10 22:03
Myslym Murrizi: Në 97-tën mora kallashin që të ruaja Berishën nga Arben Imami
26/10 22:02
Gjekmarkaj: Partitë e reja ndihmojnë pushtetin, Murrizi i kthehet ashpër, debati i plotë
26/10 21:52
Lleshaj: Duhet bërë kujdes me emrat, pjesëtarët e ISIS që janë në kamp marrin informacione
26/10 21:51
Pse nuk u kthye Eva Dumani? Lleshaj flet për vështirësitë dhe indoktrinim të thellë
26/10 21:51
Cila është faza e dytë e riatdhesimit? Lleshaj: Duhet t’i heqim këta fëmijë nga duart e terrorit
26/10 21:51
Lleshaj tregon prapaskenat e riatdhesimit nga Al Hol të gruas dhe 4 fëmijëve
26/10 21:50
Open – “Nënshtetësitë e dhëna nga Meta”, Gjekmarkaj,Abilekaj përplasen me Bolinon dhe Alket Hysenin
23/10 03:54
Video virale, ‘Kryemadhi do ta skuq Ramën në tigan’- batutat e panelit në Open
23/10 00:08
Basha apo Rama? Spahiu: Politikanët në Shqipëri nuk largohen pa ndërruar jetë
23/10 00:04
Kreshnik Spahiu numëron të gjitha arsyet se përse PD e ka të vështirë të fitojë në 25 Prill
23/10 00:03
Arjan Curi: Sondazhi “im” nxjerr fitues Ramën dhe Partine Socialiste
22/10 23:26
Si do ndryshojë ligji për Presidentin? Hyseni përplaset me Gjekmarkajn, Abilekajn dhe Curin
22/10 22:57
Spahiu: Isha kritik me Metën por PS po i heq mundësinë 14 mln Shqiptarëve të marrin pasaportë
22/10 22:41
Alket Hyseni flet për ligjin e ri të Presidentit, do mbyllim ç’do institucion që…
22/10 22:34
Presidenca si mejhane qokash, Hyseni përplaset me Gjekmarkajn dhe Arjan Curin
22/10 22:19
Gjekmarkaj-Hysenit: Ilir Metën e zgjodhe ti President, mos fol për siguri kombëtare
22/10 22:16
Hyseni: Problem nuk është numri i pasaportave, por përjashtimi nga rregulli i Presidencës
22/10 21:57