Open/ Ylli Manjani: Kushtetuta ndalon Ramën të jetë ministër i Jashtëm
14/01/2019 22:27

Tema e emisionit “Open” këtë të hënë i është dedikuar eventit më të rëndësishëm politik të ditës, vetëemërimit si ministër i Jashtëm i kryeministrit Rama. Por në një lidhje telefonike ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, e vë në diskutim nëse Kushtetuta e lejon ose jo që një gjë e tillë të ndodhë.

Open – ‘Rama-Meta, lufta për Vlorën’, debate të forta mes Rakipllarit,Pezës, Çupit,Zekthit e Spahiut
13/04 02:15
Të dhënat personale që dolën në media, Peza: Nuk janë nga sistemi i PS
13/04 00:48
Çfarë është Patronazhisti? Peza: Është personi që…, Rakipllari: Personat që dolën ishin te PS
13/04 00:46
Akuzat dhe shqetësimet e Metës, debat mes Pezës, Rakipllarit, Zekthit dhe Çupit
12/04 22:50
Zekthi sjell shembuj kur presidentet në vende të ndryshme ndërhyjnë edhe kur s’ja parashikon Kushtetuta
12/04 22:17
Cilat janë kompetencat e Presidentit? Peza dhe Çupi mendojnë ndryshe nga Zekthi dhe Rakipllari
12/04 22:14
Spahiu: Nuk ka asnjë vend ku Kryetari i Shtetit nuk mbron Kushtetutën por partinë e gruas
12/04 22:03
Frrok Çupi përplaset edhe me Fitim Zekthin për kompetencat e Presidentit të Republikës
12/04 22:01
Peza: Presidenti nuk mund të shkojë pa protokoll dhe eskortë në takime elektorale
12/04 21:55
Çupi dhe Rakipllari e vijojnë debatin për udhëtimet e Presidentit Meta dhe vjedhjen e votës
12/04 21:47
Rakipllari: Ti je një shpifës ordiner, lëtyre… Çupi: Do shkosh në gjyq për këto që the
12/04 21:47
“Je idiot”, “Je spiun”. Fyerje dhe përplasje e fortë mes Çupit dhe Rakipllarit në Open
12/04 21:46
Frrok Çupi: Ilir Meta e di, LSI “ka vdekur” në Vlorë
12/04 21:46
Nëse zgjedhjet do të mbaheshin të dielën: 48.4 % mendojnë se i fiton PS, 39.3% PD-AN dhe 5% LSI
09/04 07:07
Open – Sondazhi i tretë, kush fiton në 25 prill? Bolino, Peza përplasen me Abilekajn e Gjekmarkajn
09/04 03:33
Peza: Nëse rezultatet mbesin si në sondazh, rikonfirmohet rezultati i 2017-ës me PS fituese
09/04 00:05
Sondazhi/ Kush mendoni se do ti fitojë zgjedhjet? PS 48 %, PD 32 %, LSI 1 %
08/04 22:46
Gjetjet e sondazhit të IPSOS përplasin Bolinon me Gjekmarkajn, “kë mashtruar opinionin publik”
08/04 22:42
Sondazhi/ Ja si vlerësohet Rama për procesin e vaksinimit, paneli me opinione të ndryshme
08/04 22:38
IPSOS, Gjekmarkaj: Sondazhi është porositur nga PS, Markeze: E ka porositur Top Channel
08/04 22:35