Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06/2019 22:32

PDS dhe BD janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit (shfuqizuar si datë nga presidenti), por Paskal Milo thotë se është i shqetësuar për procesin për shkak të konfliktit mazhorancë-opozitë.

Bushati: Vendi është njësoj si në 96-tën, ja cila është rruga që dilet nga kjo situatë
11/05 22:33
“Këtu është bërë për t’u shtruar në spital”, Bushati replikon edhe me Nurellarin
11/05 22:33
Hila: Berisha të vriste, Bushati: Rama e ka kapur Shtetin më keq se Enver Hoxha
11/05 22:21
Curri: Më kanë konfirmuar në Presidencë një ftohje mes Metës dhe Bashës, PD do përplaset me aleatët
11/05 22:18
Bushati vlerëson Berishën pasi mori në mbrojte Presidentin Meta pas kërkesës për shkarkim
11/05 21:57
Bushati: Opozita duhet të shoh hallet tona dhe jo hallet e veta, Basha të mos shoh karrigen e vetë
11/05 21:57
“Bashkëpunimi me krimin është dhe do të jetë zero”, Hila komenton deklaratën e Bashës
11/05 21:51
Curri bën deklaratën e fortë: Një aleat i Bashës më tha që mund ta pranojë ftesën e Ramës për një Ministri
11/05 21:51
Nurellari: Rama dëshiron të kapë edhe Institucionin e Presidencës, prandaj do të shkarkojë Metën
11/05 21:51
“Ftesa e Ramës për Bashën”, Hila: Ftesë e sinqertë, Bushati: Kjo është ftesë qesharake dhe hipokrite
11/05 21:41
Open – ’25 prilli në KQZ’,Alibeaj dhe Abilekaj diskutojnë dhe replikojnë me Dyrnjanë,Kumen e Kajsiun
11/05 03:04
Kume: PD duhet ta çojë kërkesën e saj në Gjykatën e Strasburgut, ja çfarë duhet të synojë PD
10/05 22:54
Kajsiu: Është e pamundur te masësh me saktësi se sa vota janë blerë, debat me Alibeajn
10/05 22:48
A mund të shpallen të pavlefshme zgjedhjet në 9 qarqe? Ja çfarë mendon Ish-Kreu i KQZ Kume
10/05 22:48
“Janë prova apo dyshime”? Politologu Kajsiu dhe Alibeaj diskutojnë për blerjen e votave
10/05 22:40
Alibeaj zbulon se përse PD kërkon rivotim vetëm në 9 Qarqe dhe jo aty ku fitoj
10/05 21:45
“U futet në zgjedhje, shpallet dhe fitoren me flamur në 25 Prill”, Dyrnjaja replikon me Alibeajn
10/05 21:45
“Fletët e pavlefshme, emigrantët, të dhënat personale etj”, Alibeaj: Ja pse zgjedhjet janë të pavlefshme
10/05 21:44
Open – “SPAK ‘rihap’ Gërdecin”, flasin familjarët,diskutime në studio nga Sulo,Ndreca, Peza e Zekthi
07/05 02:27
“Kam 10 ditë që jap internetin për të parë luftën e Bashës”, Spahiu ja ku ndryshojnë Rama dhe Basha
06/05 23:51