Open – Pse po vonohet vaksina? Rakacolli e Brataj përballë Koduzit dhe Ramasaçit
27/01/2021 02:31

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ‘Të pavendosurit e politikës’, debate të forta mes Bolinos, Gjekmarkajt, Hilës, Abilekajt
05/03 04:56
Emrat e rinj në rradhët e PS fusin në debat Gjekmarkajn, Bolinon, Abilekajn dhe Hilen
04/03 23:20
Shabani: Ka ndodhur që njerëz anonime të bëhen Ministra por jo që Ministrat të jenë anonime
04/03 22:58
“Pusho Carlo”, Abilekaj numëron të gjitha rastet kur Rama ka afruar në PS emra të rëndësishëm
04/03 22:56
Debat i fortë mes Bolinos dhe Gjekmarkajt për numrin e viktimave të koronavirus
04/03 22:55
Najada Çomo si deputete e ardhshme e PS, flasin Gjekmarkaj dhe Bolino
04/03 22:44
Hila: Nisma “Thurje” është e lidhur me LSI, reagon Shabani: Ish-zv/Ministrit i kemi paguar rrogën
04/03 22:19
Bolino replikon me Gjekmarkajn për sondazhet dhe rezultatin e dobët të Opozitës
04/03 22:02
Gjekmarkaj: Rama e përzgjodhi Najada Çomon si deputetë për të afruar pranë PS elektoratin gri
04/03 21:54
Nga vilat e Lulzim Bashës tek ora e Presidentit Bush, Gjekmarkaj përplaset fort me Bolinon
04/03 21:52
“Janë të njëjtët aktorë me të njëjtin regjisor”, Shabani i “Thurjes” debaton me Dritan Hilën
04/03 21:51
Partia e të pavendosurve, Hila: Kur nuk ja doli “Libra” e Blushit, të tjerët e kanë të pamundur
04/03 21:51
OSHE merr me qira pronat e Topallit në Shkodër, Abilekaj e lidh këtë zhvillim me “financim” nga Qeveria
04/03 21:50
Open – ‘Tangoja e fundit Rama-Meta’, komente nga Balliu, Adri Nurellari, Frrok Çupi e Arjan Curri
04/03 02:32
Pastrimi i parave, Çupi: Problem ndërkombëtar, Balliu: Paratë po i pastron Rama dhe Veliaj
04/03 01:26
Pastrimi i parave, Çupi: Problem ndërkombëtar, Balliu: Paratë po i pastron Rama dhe Veliaj
04/03 01:25
Raporti i Freedom House për Shqipërinë, replika mes Currit, Nurellarit dhe Spahiut
04/03 01:25
Çupi: Në këto zgjedhje do ndahet e mira nga e keqja, replika me Balliun
03/03 22:41
Arjan Curri: Asnjë nga politikanët tanë nuk ka frikë, po i bëhet presion SPAK-ut për rezultate
03/03 22:36
“Amerikanët i kap prej veshi”, Spahiu: Meta i drejtohet Ambasadores Kim, do kete sms te tjera
03/03 22:02