Open – Dule: Rama është i rrëzuar. Gjata e Nazarko perplasen ashpër
26/02/2019 02:15
Open – Vettingu i politikës, pse dhe si? Përplasje të forta mes Abilekajt, Dumës,Bushatit e Alibeajt
22/10 03:31
Grida Duma: Basha po e ruan dhe nuk po e diskrediton Berishën, Andi Bushati e duartroket
22/10 00:03
Duma përplaset me Bushatin për debatin Basha-Berisha dhe përjashtimet në PD
22/10 00:02
Duma: Kushtetuta duhet prekur me prioritete, zgjedhje lokale pa reformë territoriale s’duhet të ketë
21/10 23:31
Alibeaj-Bushatit: Zbriteni arsyen ne tryeze, analisti: Jeni kthyer në papagaj të Ambasadës
21/10 23:30
Abilekaj pyet Alibeajn: Do kemi marrëveshje mes PD dhe PS, ja si pergjigjet Deputeti
21/10 23:30
Duma-Bushatit/ Ti ndërsa e urren PD smund ti thuash unë e mësoj si bëhet e mirë PD
21/10 23:13
A shkon Vetingu i Gjyqtarëve dhe Prokurorëve ne favor të Ramës? Duma reshton kundërargumentet
21/10 23:11
Hazizaj debat me Alibeajn: S’mund të flisni për demokraci ndërkohë që dhunoni kushtetutën
21/10 22:59
Hazizaj “rrëzon” draftin që ka propozuar Opozita, Alibeaj: Avokatët mbrojnë kriminelët
21/10 22:40
Debat i fortë/ Duma: Kemi mbështetjen e Ambasadës së SHBA, Bushati: Është tallur me ju
21/10 22:13
Akuza e fortë e Bushatit për PD: Me vetingun e Ramës doni të godisni kundërshtarët në parti
21/10 22:12
Abilekaj ja thotë në sy Dumës dhe Alibeajt: Jeni një parti që keni zënë vendin e Opozitës
21/10 22:01
A duhet bërë një marrëveshje e 3-të me Ramën? Abilekaj: Basha nuk e di sa deputetë ka me vete
21/10 22:00
Alibeaj: Demokracia nuk sillet me mjete radikale, Abilekaj: E parodizuat aksionin, debati
21/10 21:58
Bushati-Dumës: Po i pëlqeve Ramës atëherë e kalon Vetingun, debat për SPAK
21/10 21:53
Bushati: Nuk e kam votuar kurrë PD-në, Shqipëria po lëngon nën pushtetin e Ramës, 2 rrugët fituese
21/10 21:51
Duma: Analizat e Bushatit vetëm turbullojnë, nuk ofrojnë zgjidhje, analisti ironizon
21/10 21:50
“Propagandë fëminore me nivel të ulët”, Bushati komenton 3 amendamentet e Partisë Demokratike
21/10 21:45
Basha shpesh ka kritikuar SPAK, pse tani po i beson? Alibeaj: Drejtësia e re duhet testuar
21/10 21:27