Open/ Milo: Nëse një protestues vritet, Shqipëria merr flakë
21/03/2019 23:04

Ish-ministri i Jashtëm shqiptar Paskal Milo, duke iu referuar deklaratave të Presidentit Meta se nevojitet një zgjidhje para se të krijohen konfrontime në vend, tha në Open se Shqipëria ndodhet në një fazë të tillë që nëse një protestues vritet, Shqipëria digjet.

Open – Vaksinim me detyrim apo jo? Brataj dhe Tomini përballen me Alimehmetin dhe Tepelenën
27/10 23:13
Dr.Çelaj shprehet kundër vaksinimit të fëmijëve të shëndetshëm, edhe Alimehmeti kundër
27/10 22:43
Zv.ministrja Tomini: Vaksinimi për moshat 16 deri në 18 vjeç nuk do të jenë me detyrim
27/10 22:42
Vaksinimi i fëmijëve ndan panelin në pro dhe kundër në Open, debate të forta
27/10 22:41
Vaksinimi i fëmijëve, aktivisti bën deklaratën e fortë: Po i kërcënohet jeta, reagon Brataj
27/10 22:40
Pro apo kundër vaksinës me detyrim? Dr. Çelaj kundër: Edhe stafet mjekësore po e refuzojnë vaksinën
27/10 22:19
A duhet bërë me detyrim vaksinimi? Boçari: Virusi dhe terapia kanë shumë të panjohura
27/10 22:12
Përse u vaksinuam me vaksina kineze e cila nuk njihet? Tepelena pyet Bratajn dhe Tominin
27/10 22:12
“Është e tmerrme që një mjeke të flasë e painformuar”, Brataj reagon ashpër ndaj dr. Boçarit
27/10 21:57
Dr. Boçari: Pandemia e Covid-19 nuk ishte e tillë, pasojat nuk janë dramatike
27/10 21:56
Tepelena: Qeveria shqiptare nuk e di çfarë përmban Pfizer, debat me Tominin dhe Bratajn
27/10 21:55
Pse ka hezitim për vaksinën? Alimehmeti: Nuk mjaftojnë vetëm mjekët për të përcjellë mesazhin
27/10 21:54
Eni Vasili i drejtohet Bratajt: Argumentet e tua nuk po e bindin Tepelenën të vaksinohet/debati
27/10 21:54
Përse duhet te vaksinohemi ndërkohë që infektohemi nga Covid? Ja çfarë thotë Brataj
27/10 21:53
Andi Tepelena: Qytetarët janë skeptik ndaj vaksinimit edhe për shkak të vendimeve të Qeverisë
27/10 21:41
Përse Shqiptarët po hezitojnë të vaksinohet? Zv. Ministrja Tomini bie dakord me konstatimin
27/10 21:39
Open- Hoxha, Lala, Karamuço dhe Hajdarmataj zbulojnë detaje të reja nga atentatet ndaj biznesmenëve
25/10 23:55
Vrasja e biznesmenit Demir Backa, flasin Hajdarmataj dhe Karamuço
25/10 22:43
Vrasja e Demir Backës, Lala: Djali i Arben Isufit ka tentuar të ketë lidhje me mbesën e viktimës
25/10 22:42
Me emra dhe mbiemra, Anila Hoxha rreshton të gjitha vrasjet e sofistikuara që nuk janë pazbardhur.
25/10 22:41