Open/ Çlirim Gjata: Meta ka të drejtë, jemi të rrezikuar nga një juntë
21/03/2019 22:24

Çlirim Gjata, sekretari për çështjet ligjore në PD duke folur në Open të gazetares Eni Vasili, deklaroi se presidenti Ilir Meta ka të drejtë se vendi po shkon drejt një junte.

Open – Vettingu i politikës, pse dhe si? Përplasje të forta mes Abilekajt, Dumës,Bushatit e Alibeajt
22/10 03:31
Grida Duma: Basha po e ruan dhe nuk po e diskrediton Berishën, Andi Bushati e duartroket
22/10 00:03
Duma përplaset me Bushatin për debatin Basha-Berisha dhe përjashtimet në PD
22/10 00:02
Duma: Kushtetuta duhet prekur me prioritete, zgjedhje lokale pa reformë territoriale s’duhet të ketë
21/10 23:31
Alibeaj-Bushatit: Zbriteni arsyen ne tryeze, analisti: Jeni kthyer në papagaj të Ambasadës
21/10 23:30
Abilekaj pyet Alibeajn: Do kemi marrëveshje mes PD dhe PS, ja si pergjigjet Deputeti
21/10 23:30
Duma-Bushatit/ Ti ndërsa e urren PD smund ti thuash unë e mësoj si bëhet e mirë PD
21/10 23:13
A shkon Vetingu i Gjyqtarëve dhe Prokurorëve ne favor të Ramës? Duma reshton kundërargumentet
21/10 23:11
Hazizaj debat me Alibeajn: S’mund të flisni për demokraci ndërkohë që dhunoni kushtetutën
21/10 22:59
Hazizaj “rrëzon” draftin që ka propozuar Opozita, Alibeaj: Avokatët mbrojnë kriminelët
21/10 22:40
Debat i fortë/ Duma: Kemi mbështetjen e Ambasadës së SHBA, Bushati: Është tallur me ju
21/10 22:13
Akuza e fortë e Bushatit për PD: Me vetingun e Ramës doni të godisni kundërshtarët në parti
21/10 22:12
Abilekaj ja thotë në sy Dumës dhe Alibeajt: Jeni një parti që keni zënë vendin e Opozitës
21/10 22:01
A duhet bërë një marrëveshje e 3-të me Ramën? Abilekaj: Basha nuk e di sa deputetë ka me vete
21/10 22:00
Alibeaj: Demokracia nuk sillet me mjete radikale, Abilekaj: E parodizuat aksionin, debati
21/10 21:58
Bushati-Dumës: Po i pëlqeve Ramës atëherë e kalon Vetingun, debat për SPAK
21/10 21:53
Bushati: Nuk e kam votuar kurrë PD-në, Shqipëria po lëngon nën pushtetin e Ramës, 2 rrugët fituese
21/10 21:51
Duma: Analizat e Bushatit vetëm turbullojnë, nuk ofrojnë zgjidhje, analisti ironizon
21/10 21:50
“Propagandë fëminore me nivel të ulët”, Bushati komenton 3 amendamentet e Partisë Demokratike
21/10 21:45
Basha shpesh ka kritikuar SPAK, pse tani po i beson? Alibeaj: Drejtësia e re duhet testuar
21/10 21:27