Open- Agron Shehaj “përballet” live për firmat me delegaten e PD, Bushatin, Hilën & Babaramon
24/11/2021 23:15

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Rama përballë Alishanit, Rakipllarit dhe Dyrnjasë/ Batuta dhe debat për çështjet më të nxehta
28/01 00:47
Do ti fitoni të 6-ta bashkitë? Ja si i përgjigjet Rama pyetjes së Dyrnjasë, bën disa parashikime
27/01 23:43
“Dalja e të dhënave personale”, Eni Vasili pyet Ramën: Mjafton vetëm një ndjesë në këtë rast?
27/01 23:42
Rama zbulon se çfarë është Erdogan për të/ Flet edhe për mungesën e KMSH në restaurimin e xhamisë
27/01 23:24
“Parakushti i vëllazërisë”, Rama komenton për herë të parë deklaratën e Erdogan në Shqipëri
27/01 23:24
Alishani pyet Ramën: A ka gjasë qe Presidenti të jetë grua? Ja si përgjigjet Kryeministri
27/01 23:10
“Ilir Meta është i keqi i vetes së tij”, Rama flet për Presidentin e ri dhe mënyrën si do zgjidhet
27/01 23:09
“Do të rrahin të tutë”, Rama parashikoi në 2018-ën përplasjet e sotme në PD
27/01 23:08
Nga e dinte Rama që Berisha nuk e kalonte dot oqeanin? Kryeministri flet për deklaratën e famshme
27/01 22:58
“Dy të vdekur të pakallur që nuk i duhen dreqit”, Rama flet për Bashën dhe Berishën: Na bën horr
27/01 22:58
“Nuk do bëhem mbret në ktë vend, por 2030-ta erdhi”, Rama flet për ambicjet dhe pushtetin
27/01 22:55
Dyrnjaja i kujton Ramës 17 Majin. Përse ke ndryshuar qëndrim ndaj Bashës dhe e diskrediton?
27/01 22:55
Cilin njeh për kryetar të PD, Berishën apo Bashën? Ja si i përgjigjet Basha teksa debatin me Rakipllarin
27/01 22:51
A i ftoj Rama demokratët ti bashkohen PS? Debat me Rakipllanin për rolin e policisë në 8 Janar
27/01 22:49
Rakipllari-Ramës: Je anti-amerikan. Kreu i Qeverisë i përgjigjet me batuta të marrëdhënieve Shqiptaro-Kineze
27/01 22:42
Tritol në shtëpinë e Dukës/ Rama refuzon të përgjigjet, ironi me Opozitën teksa i përgjigjet akuzave
27/01 22:42
Gazetarët këmbëngulin ti marrin opinion Ramës për konfliktin Veliaj-Duka dhe FSHF-në
27/01 22:41
Konflikti Bashki-FSHF/ Rama tregon se çfarë bisedoi me Veliajn: Pse e përmende SPAK-un
27/01 22:41
Dyrnjaja-Ramës: Mungon pyetja si po qeveris qeveria, Kryeministri: pse do ta besoje ti?
27/01 22:16
Kriza në Ukrainë/ Rama paralajmëron një vendim të rëndësishëm në ditët në vijim
27/01 22:15