Open– ‘21 janari, 10 vite më pas’, Taulant Balla përballë Bushatit e Gjekmarkajt, flasin Milo dhe Matlija
22/01/2021 02:23

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Sondazhi për Vlorën dhe Shkodrën”,debate e diskutime mes Bolinos, Sulos, Maznikut, Abilekajt
15/04 02:09
Ironia e Bolinos: Nëse LSI me ndërhyrjen e Metës merr 4%, PS duhet ti paguaj dhomën e hotelit
15/04 00:37
“Më akuzojnë se kam marrë Zv.Kryetarin e LSI”, Gjiknuri: Po më bëjnë reklamë, debat me Sulon
15/04 00:36
Gjiknuri: LSI nuk merr mandat prandaj është tërbuar Presidenti, Abilekaj: E keni takuar Luan Ramën?
14/04 22:56
Projeksioni i sondazhit për Vlorën, PS fiton 8 mandate, PD 4 dhe LSI nuk merr asnjë mandat
14/04 22:55
Mazniku: Vlonjatët e shohin pozitivisht të ardhmen, Abilekaj: Rama është sjellë si Kryebashkiak i Vlorës
14/04 22:36
“Je emigrant sezonal në Vlorë”, Sulo përplaset me Gjiknurin për investimet në qytetin bregdetar
14/04 22:34
Gjiknuri komenton sondazhin për Vlorën, mbështetja është më e madhe prej investimeve
14/04 22:25
IPSO, 56% e qytetarëve Vlonjatë mendojnë se vendi po shkon në drejtimin e duhur, 35% i gabuar
14/04 22:24
Beqaj: Jam i sigurtë që PS merr 4 mandate në Shkodër, komenton edhe rolin e Ditmir Bushatit
14/04 22:12
Mazniku tregon telefonatat që vijnë nga stafi i PD dhe ndikimi që ato kanë tek sondazhet
14/04 22:11
Sondazhi për Shkodrën, PD fiton 7 mandate, PS 3, reagon Ilir Beqaj: Pse nuk ndahen 6 me 4?
14/04 22:01
Bolino: Ideja se PD mund të rritet më shumë se 20% në Shkodër më duket jo reale
14/04 22:00
Shkodranët rendisin papunësinë si një nga 3 problemet kryesore, të ftuarit në Open japin opinionet
14/04 21:48
Sondazhi, 49% e qytetarëve Shkodranë mendojnë se vendi po shkon në drejtim të gabuar
14/04 21:45
Open – ‘Gara e partive me spotet elektorale’, komente nga Nurellari, Mërtiri, Zyla dhe Gjikondi
14/04 02:58
Si vishen Rama dhe Basha? Komentojnë Nurellari, Gjikondi, Mertiri dhe Zyla
13/04 22:45
“Nga sekretare e LSI, më e zellshme se përfaqësuesit e PS”, Nurellari debat me Gjikondin
13/04 22:31
Zyla e ndërpret Liçajn… për ta komplimentuar, megjithëse e konsideron pale me Opozitën
13/04 22:31
Pipero: Fushata e vaksinimit është politizuar, Nurellari: Zgjodhe ta bëjë këtë në një spot partie
13/04 22:27