Olti tenton të puthë në buzë Linditën, ja si reagon ajo – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05/2021 09:13

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Çimi pranon se është ftohur nga Stela, Lindita nxiton dhe i jep një përqafim – Përputhen +40
18/06 09:43
Alesia Bami rrëzohet në hapjen e spektaklit/ Top Arena
18/06 09:42
Lindita përqafon Çimin, Stela nuk e pëlqen fare gjestin – Përputhen +40, 17 Qershor 2021
18/06 09:42
Samiu dhe Linda: Ndihemi të përdorur nga Gilberta dhe Iliri – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:16
Je femër e lehtë! Linda acarohet me Linditën: Ule zërin me mua – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Një takim më romantik se kaq nuk e kishim parë në Për’Puthen +40 – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Një puthje në buzë, Gilberta gjendet në befasi nga veprimi Ilirit – Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Modelja sulmon Antonelën: Nuk je më e bukur se unë…/ Top Arena
16/06 09:00
Giuseppe tenton të puth “me zor” në buzë Shqipen, ja si reagoi ajo – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Shqipja takon familjen e Rolandit, bëhet serioze marrëdhënia e tyre – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Top Arena / Hyrja e sikletshme e Melisës në Top Arena
15/06 09:31
Top Arena/ Mevlani surprizë Antonelës në Top Arena / Antonela : je djali më romantik që kam njohur
14/06 09:20
N’fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021
14/06 09:20
Top Arena / Mevlani: do të zgjidhja prap Ledjanën përpara Antonelës
14/06 09:20
Gilberta dhe Iliri përballen pas 3 javësh që nuk flisnin – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
13/06 09:01
Iliri qetëson Gilbertën në përballjen pas shumë kohësh – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30