Nxehet Fjoralba në “Beauty”: Sedmir kujdes me tonin dhe gjestet… “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11/2020 17:43

Autore: Argjira Spanca Rubrika: Fjoralba Ponari Juria: Suela Cangu, Daniela Kapo

Episodi i plotë: E Diell 10 Janar 2021 Entertainment Show
10/01 20:49
Deklarata e habitshme “Edi Rama do ndihmohet nga kisha greke në zgjedhje” “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:28
Amerika e çmendur, flasin Alfred Cako,Bledi Mane, Ina Kollcaku,Neritan Licaj “E Diell”,10Janar 2021
10/01 19:25
Bledi Mane: Largimi i Nasip Naços! Ja kush e zëvendeson “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:24
Çudi e madhe, për çdo avion që kalon në Shqipëri lekët i merr B…E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:24
Bomba e Alfred Cakos: Financat shqiptare i ka Turqia, ushtrinë e ka Greqia “E Diell”,10 Janar 2021
10/01 19:24
Alfred Cako: Ja cili është ishulli për të cilin luftojnë Turqia dhe Greqia “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:24
Alfred Cako: Është një turp, ja pse më kanë mbyllur facebook “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:23
Ina Kollcaku habit Alfred Cakon “Do ecësh dhe ti në p…”, “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:23
Një kuti viagra për Bledi Manen, plas e qeshura në studio “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:23
Alfred Cako:Trump nuk është dorëzuar, ka një histori 16 mijë vjet përpara“E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:22
Ina Kollcaku bën paradë me një veshje të çuditshme “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:22
Alfred Cako: Simpsons kanë parashikuar çdo gjë, ja çdo ndodhi në 21 janar “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 19:22
Starton Just Dance! Eleminimet që tronditën konkurentët në puntatën e parë “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:52
Më thane që nuk do t’ja dilja kurrë! Dojna Mema zbulon historinë prekëse “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:40
Provokoi Albi Nakon me performancën e saj? Ja çfarë thotë konkurentja “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:40
E papërgjegjëshme! Kritikat e Gracianos përlotin konkurenten “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:40
Ishte kërcim për festë beqarie! Debat mes Albi Nakos dhe konkurentes “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:39
Ndan historinë prekëse! Konkurrenti në Just Dance zbulon se vuante nga…”E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:39
Do mësoj të kërcej për dasmën! Dojna Mema bën deklaratën e fortë “E Diell”, 10 Janar 2021
10/01 18:38