Nuk e prisnim, surprizë në takimin e dytë të Aristela-Princ – Përputhen, 13 Prill 2021
14/04/2021 09:20

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Antonela lë studion, Atdheu e ndjek nga mbrapa – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Atdheu nuk lë rast pa ngacmuar Sarën – Përputhen, 4 Maj 2021
05/05 09:06
Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen
04/05 09:03
Çfarë u tha mes Arjanit dhe Sindit, në përballje​ – Përputhen, 3 Maj 2021
04/05 09:00
Bledi Mane ja kërkon live modeles në studio “E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Habit Ana 1: “Për fëmijën e fal tradhëtin딓E Diell”, 02 Maj 2021
03/05 08:55
Portokalli, 2 Maj 2021 – S.Show ( Opozita )
03/05 08:55
Stela dhe Lindita, ka nisur “lufta”? Përballja e vajzave për Ndriçimin! – Përputhen +40, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Gilberta përlotet në takimin me Samiun, përse? – Përputhen +40, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
02/05 09:04
Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:01
Kërcimi i fundit i Jasminës dhe Andit në program, emocionues – Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:01
Puthja në buzë që ndezi shpresën – Përputhen, 30 Prill 2021
01/05 09:00
E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! – Përputhen 29 Prill 2021
30/04 09:28
Emocionuese; Ledjana bën deklaratën e papritur, Mevlani ulet krah saj – Përputhen, 29 Prill 2021
30/04 09:28
Çfarë po ndodh? Sara deklarohet për Geljanin – Përputhen, 29 Prill 2021
30/04 09:27
Në takim me Sarën, Antonela godet me shuplakë Atdheun – Përputhen, 28 Prill 2021
29/04 09:26
Antonela heq sandalet dhe gjuan Atdheun – Përputhen, 28 Prill 2021
29/04 09:26
Antonela nuk përmbahet, pas takimit Atdhe-Sara – Përputhen, 28 Prill 2021
29/04 09:26