Nostalgji: Sabri Godo- Si u bëra Partizan në moshën 15 vjeçare dhe besimi në komunizëm
09/02/2021 16:45

"Nostalgji", rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel.

Nostalgji: Luana Vjollca & Marina Vjollca në “Dua Vendin tim” me Xhemi Shehun
06/04 16:00
Nostalgji – Bashkim Fino – Ditën e dielë ia dedikoj futbollit
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Përse u anëtarësova në Partinë Socialiste në vitin 1991?
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Kam debatuar shumë ashpër me Sali Berishën në vitin 1997
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Nuk më ka mbetur asnjë merak nga jeta…Jam I kënaqur me ato që më ka dhënë
30/03 16:30
Nostalgji-Bashkim Fino-Pranova të jem kryeministri I pajtimit kombëtar për të shmangur luftën civile
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Berisha ka një vullnet të paepur për punë dhe shtetin e njeh shumë mire
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino në intervistë me Marin Memën
30/03 16:00
Nostalgji – Jonida Maliqi me Arbana Osmanin në “1001 Pse”
30/03 16:00
Nostalgji – Bashkim Fino – Jashtë politikës flet për bashkëshorten, familjen dhe futbollin
29/03 17:10
Nostalgji – Gazmend Paja luan në firzamonikë
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Kam kënduar korist në Kishë deri në vitin e parë të shkollës së mesme
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Kam pasur emocione të forta në skenë
23/03 17:30
Nostalgji – Gazmend Paja: Po të mos jem në Portokalli do shes shalqi
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Vajzat e bukura më pelqejnë shumë
23/03 17:30
Nostalgji: Programi “1001 Pse” – Premiere, 23 Mars 2021
23/03 16:00
Nostalgji – Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai tregojnë kuptimin e tatuazheve që kanë
16/03 17:15
Nostalgji – Bes Kallaku: Xhensila nuk di të gatuajë groshë
16/03 17:15
Nostalgji – Bes Kallaku këndon me femijët e programit “1001 Pse”
16/03 17:15
Nostalgji – Xhensila Myrtezai: Bes Kallaku është një katundar i bukur
16/03 17:15