Nostalgji – Sabri Godo me Mustafa Nano në Deja Vu
09/02/2021 16:00

Emisioni Deja Vu i datës 04 Maj 2007 ka të ftuar në studio Politikanin Sabri Godo. Nëpërmjet fotove moderatori i emisionit Mustafa Nanos do të ngacmoj studiuesin Godo i cili mban qëndrime mbi fotografi me tematika të ndryshme. Kandidimi si president,jeta si partizan apo komenti mbi Greqinë dhe Enver Hoxhën jane disa nga temat për të cilat diskutohet dhe mbahen qëndrimet nga intelektuali. Studiuesi Godo komenton edhe mbi raportet për ndërkombëtarët dhe mbi ngjarjet e kohës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Nostalgji: Luana Vjollca & Marina Vjollca në “Dua Vendin tim” me Xhemi Shehun
06/04 16:00
Nostalgji – Bashkim Fino – Ditën e dielë ia dedikoj futbollit
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Përse u anëtarësova në Partinë Socialiste në vitin 1991?
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Kam debatuar shumë ashpër me Sali Berishën në vitin 1997
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Nuk më ka mbetur asnjë merak nga jeta…Jam I kënaqur me ato që më ka dhënë
30/03 16:30
Nostalgji-Bashkim Fino-Pranova të jem kryeministri I pajtimit kombëtar për të shmangur luftën civile
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino – Berisha ka një vullnet të paepur për punë dhe shtetin e njeh shumë mire
30/03 16:30
Nostalgji – Bashkim Fino në intervistë me Marin Memën
30/03 16:00
Nostalgji – Jonida Maliqi me Arbana Osmanin në “1001 Pse”
30/03 16:00
Nostalgji – Bashkim Fino – Jashtë politikës flet për bashkëshorten, familjen dhe futbollin
29/03 17:10
Nostalgji – Gazmend Paja luan në firzamonikë
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Kam kënduar korist në Kishë deri në vitin e parë të shkollës së mesme
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Kam pasur emocione të forta në skenë
23/03 17:30
Nostalgji – Gazmend Paja: Po të mos jem në Portokalli do shes shalqi
23/03 17:30
Nostalgji – Eugent Bushpepa: Vajzat e bukura më pelqejnë shumë
23/03 17:30
Nostalgji: Programi “1001 Pse” – Premiere, 23 Mars 2021
23/03 16:00
Nostalgji – Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai tregojnë kuptimin e tatuazheve që kanë
16/03 17:15
Nostalgji – Bes Kallaku: Xhensila nuk di të gatuajë groshë
16/03 17:15
Nostalgji – Bes Kallaku këndon me femijët e programit “1001 Pse”
16/03 17:15
Nostalgji – Xhensila Myrtezai: Bes Kallaku është një katundar i bukur
16/03 17:15