Nostalgji Portokalli: Edi Rama Sali Berisha Supa e Spitalit
02/06/2020 17:46

“Nostalgji”, rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel. Nje kartoline shumengjyrese programesh me me te mirat e e humorit, baletit, kenges, bisedave te formatuara per te sjelle emocione dhe kenaqesi serish per publikun. 1- Nostalgji Portokalli: Dy Withers-at në Portokalli tregojnë përrallën me krimbin e pangopur 2-Nostalgji Portokalli: Edi Rama Sali Berisha Supa e Spitalit 3-Nostalgji E Diell: Etleva Golemi dhe Armaldo Kllogjeri këndojnë në duet arie nga opera Traviata 4-Nostalgji Portokalli: Elvis Pupa në Rolin e Van Damit