Nostalgji – Marsela Çibukaj në programin “1001 Pse” me Arbana Osmanin
13/07/2021 16:00

Programi “1001 Pse”, një format familjar me autorësinë e Nada Kallçiu, regjinë e Redi Treni, në drejtimin e Arbana Osmanit dhe me një kast fëmijësh. Në këtë program të rriturit ballafaqohen me botën e fëmijëve dhefëmijët rrëmojnë me naivitetin e tyre për të mësuar më shumë nga bota e të rriturve. Pyetjet me anë të të cilave fëmijët u drejtohen të ftuarve Vip në këtë program,do t’I vënë ata në vështirësi, duke prodhuar humor impresionues. Ata nuk janë të turpshëm. Një nga elementët argëtues të këtij programi është “kamera gazmore” me intervista të fëmijëve si dhe me “kurthet” që u ngrihen në këtë pjesë duke zbuluar kështu botën mahnitëse, krijuese dhe kurioze të fëmijëve. Fëmijët në këtë puntatë janë: Lidia Sotirllari, Henry Dedja, Johel Muho, Melisa Tarja, Fabian Blloku, Sani Mamo, Eixhner Qose, Enea Memo, Rejan Çegrani, Aulona Imeraj. Të ftuarit Vip janë: Humoristi Muharrem Hoxha dhe Kengetarja Marsela Çibukaj

Arjola Demiri provokon me kërcim – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri thashethemet për komshinjtë – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri & Luana Vjollca – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri imiton spikeren e lajmeve – Nostalgji
30/11 16:00
Ismail Qemali – Vlorajt e Flamurit – Nostalgji
29/11 15:32
Ismail Qemali: Pavarësinë ia kisha borxh Shqipërisë – Nostalgji
29/11 15:31
Ismail Qemali I përulur para Flamurit – Nostalgji
29/11 15:30
Sarah e Big Brother Albania Vip performon me maskë – Nostalgji
23/11 20:30
Sarah shpresoj të bëhem këngëtare – Nostalgji
23/11 20:30
Arbana Osmani me Jonida Shehun – Karriera ime në Top Channel – Nostalgji
23/11 16:00
Arbana Osmani – Big Brother programi im më I rëndësishëm – Nostalgji
23/11 16:00
Hueyda El Saied – Nostalgji
23/11 15:03
Sarah Berisha e Big Brother Vip, humbet sfidën e Bietës – Nostalgji
16/11 20:30
Fifi pi raki se nuk do të përgjigjet – para Big Brother Vip – Nostalgji
16/11 20:30
Përparim Rama jeta ime larg Prishtinës – Nostalgji
16/11 16:00
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama fitues i çmimevendërkombëtare – Nostalgji
15/11 16:09
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama tregon për familjen – Nostalgji
15/11 16:08
Përparim Rama: Kosova e Tirana trajektore të ndryshme në zhvilliminurban – Nostalgji
15/11 16:08
Arbana: Jam fansja e Fifit – para Big Brother Vip – Nostalgji
11/11 14:05
Fifi dhe Arbana bëjnë të lumtur Kristinën – Nostalgji
11/11 14:04