Nostalgji – Jonida Shehu me Xhemi Shehun në një program së bashku.
03/08/2021 16:00

“E dua vendin tim” është një show argëtues. Në këtë puntatë vihen përballe njëri tjetrit dy skuadra Skuadra e Tropojës VS Skuadra e Tepelenës me personazhe të njohura që konkurojnë me njohurinë e tyre mbi artin, televizionin, muzikën, historinë, traditën e zakonet, kulinari, gjuhësi dhe te tjera kuriozitete. Dy kapitenët e skuadrave janë Jonida Maliqi dhe Marin Orhanasi. Skuadra e Jonidës ka si lojtarë Jonida Shehu, Alfred Shehu dhe Pëllumb Xhufi. Skuadra e Marinit ka si lojtarë Alket Islami, Albana Osmani dhe Aleksandër Piperaj. Fituesja e kësaj puntate është Skuadra e Jonidës.

Arjola Demiri provokon me kërcim – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri thashethemet për komshinjtë – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri & Luana Vjollca – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri imiton spikeren e lajmeve – Nostalgji
30/11 16:00
Ismail Qemali – Vlorajt e Flamurit – Nostalgji
29/11 15:32
Ismail Qemali: Pavarësinë ia kisha borxh Shqipërisë – Nostalgji
29/11 15:31
Ismail Qemali I përulur para Flamurit – Nostalgji
29/11 15:30
Sarah e Big Brother Albania Vip performon me maskë – Nostalgji
23/11 20:30
Sarah shpresoj të bëhem këngëtare – Nostalgji
23/11 20:30
Arbana Osmani me Jonida Shehun – Karriera ime në Top Channel – Nostalgji
23/11 16:00
Arbana Osmani – Big Brother programi im më I rëndësishëm – Nostalgji
23/11 16:00
Hueyda El Saied – Nostalgji
23/11 15:03
Sarah Berisha e Big Brother Vip, humbet sfidën e Bietës – Nostalgji
16/11 20:30
Fifi pi raki se nuk do të përgjigjet – para Big Brother Vip – Nostalgji
16/11 20:30
Përparim Rama jeta ime larg Prishtinës – Nostalgji
16/11 16:00
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama fitues i çmimevendërkombëtare – Nostalgji
15/11 16:09
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama tregon për familjen – Nostalgji
15/11 16:08
Përparim Rama: Kosova e Tirana trajektore të ndryshme në zhvilliminurban – Nostalgji
15/11 16:08
Arbana: Jam fansja e Fifit – para Big Brother Vip – Nostalgji
11/11 14:05
Fifi dhe Arbana bëjnë të lumtur Kristinën – Nostalgji
11/11 14:04