Nostalgji – Fatos Nano në vaske dhe Xha Teme që I qan hallet
07/09/2021 16:00

Materiali Xha Temja dhe Fatos Nano diskutojnë hallet e popullit nderkoh që lideri është në vaskë duke u larë. Ky material është marr nga emisioni “Portokalli” dt 21/11/2004.

Einxhel Shkira tregon për marrëdhëniet me babin – Nostalgjia
28/10 16:57
Einxhel Shkira para Big Brother Vip, tregon për veset e saj – Nostalgjia
28/10 16:18
Einxhel Shkira para Big Brother Vip, tregon për tragjedinë e saj në fëmijëri – Nostalgjia
28/10 16:18
Einxhel Shkira tregon për mikun e saj më të mire – Nostalgjia
28/10 16:17
Einxhel Shkira para Big Brother Vip tregon për dobësinë e saj – Nostalgjia
28/10 16:17
Nostalgji – Sherr dhe Pështyma në Big Brother
27/10 16:00
Nostalgji – Rrëfimi I Edi Ramës për Sali Berishën, Nanon dhe Tiranën në mandatin e tretë
26/10 16:00
Nostalgji – Fifi ëndërroj të shkoj në finale
26/10 16:00
Nostalgji – Bora Zemani velinë në Fiks Fare
25/10 17:39
Nostalgji – Sali Berisha gjobit Top Channel
21/10 16:00
Nostalgji – Paloma “burgoset” në burgun e grave
20/10 16:00
Nostalgji – Arbëreshi i Siçilisë këndon një version të një kënge patriotike
19/10 16:00
Nostalgji – Hora Arbërshe – Krenaria e shqiptarit
19/10 16:00
Nostalgji – Dritan Hoxha, vizionari që ndryshoi shqiptarët – Premiere, 16 Tetor 2021
16/10 10:15
Nostalgji – Spartak Ngjela kunder Sali Berishës – Përse Ngjela përgjoi Sali Berishën?
12/10 16:00
Nostalgji – Kali i Trojës dhe Dyshtetësia
12/10 16:00
Nostalgji – Agjentët e Regjimit Komunistë – Emrat e tyre
12/10 16:00
Nostalgji – “Monologët e Vaginës”
05/10 16:00
Nostalgji – Ermal Mamaqi: “Mami thotë që kam djalin më të bukur në botë”
28/09 16:30
Nostalgji – Altin Basha: “Telenovelat janë dëm kulturor”
28/09 16:30