Nostalgji: Deja Vu, 16 Nëntor 2007 – Premiere 09 Mars 2021
09/03/2021 16:17

Emisioni Deja Vu i datës 16 Nëntor 2007 ka të ftuar në emision aktoren Ema Andrea. Moderatori Mustafa Nano nëpërmjet fotove kërkon nga aktorja një koment apo një përshtypje mbi ato çfarë paraqiten në ekran. Fotot mbi librat, baletin , kishën , vetminë dhe teatrin janë disa nga temat që trajtohen në bashkëbisedim dhe që aktorja paraqet një këndvështrim mbi ato çfarë këto fotografi i thonë. "Nostalgji", rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel.

Einxhel Shkira tregon për marrëdhëniet me babin – Nostalgjia
28/10 16:57
Einxhel Shkira para Big Brother Vip, tregon për veset e saj – Nostalgjia
28/10 16:18
Einxhel Shkira para Big Brother Vip, tregon për tragjedinë e saj në fëmijëri – Nostalgjia
28/10 16:18
Einxhel Shkira tregon për mikun e saj më të mire – Nostalgjia
28/10 16:17
Einxhel Shkira para Big Brother Vip tregon për dobësinë e saj – Nostalgjia
28/10 16:17
Nostalgji – Sherr dhe Pështyma në Big Brother
27/10 16:00
Nostalgji – Rrëfimi I Edi Ramës për Sali Berishën, Nanon dhe Tiranën në mandatin e tretë
26/10 16:00
Nostalgji – Fifi ëndërroj të shkoj në finale
26/10 16:00
Nostalgji – Bora Zemani velinë në Fiks Fare
25/10 17:39
Nostalgji – Sali Berisha gjobit Top Channel
21/10 16:00
Nostalgji – Paloma “burgoset” në burgun e grave
20/10 16:00
Nostalgji – Arbëreshi i Siçilisë këndon një version të një kënge patriotike
19/10 16:00
Nostalgji – Hora Arbërshe – Krenaria e shqiptarit
19/10 16:00
Nostalgji – Dritan Hoxha, vizionari që ndryshoi shqiptarët – Premiere, 16 Tetor 2021
16/10 10:15
Nostalgji – Spartak Ngjela kunder Sali Berishës – Përse Ngjela përgjoi Sali Berishën?
12/10 16:00
Nostalgji – Kali i Trojës dhe Dyshtetësia
12/10 16:00
Nostalgji – Agjentët e Regjimit Komunistë – Emrat e tyre
12/10 16:00
Nostalgji – “Monologët e Vaginës”
05/10 16:00
Nostalgji – Ermal Mamaqi: “Mami thotë që kam djalin më të bukur në botë”
28/09 16:30
Nostalgji – Altin Basha: “Telenovelat janë dëm kulturor”
28/09 16:30