Nostalgji: Arbana Osmani me femijët e ngujuar
22/12/2020 17:00

Emisioni Shqip i datës 23 dhjetor 2013 trajton temën “Krishtlindje me femijët e ngujuar”. Moderatorja Rudina Xhunga me disa nga të ftuarit e saj kanë shkuar në shtëpinë e një familje të ngujuar në vigjiljen e Krishtlindjeve. Femijët e familjes së ngujuar tregojnë jetën e tyre të përditshme dhe vështirësitë që kanë për shkak të zbatimit të kanunit në zonën e Dukagjinit. Personazhe të njohura të ekranit vizituan këtë familje, duke sjellë dhurata për fëmijët, por edhe ndihma për familjet e tjera që vuajnë fenomenin e gjakmarrjes. Të ftuar në emision janë: Fëmijët e ngujuar Marsela, Marseli,Zefi,Përparimi,Luani,moderatorja Arbana Osmani,mësuesja Liliana Luani, Drejtori i policisë Shkodër Shaban Nexhi,aktorja Sindi Laçej,botuesja Arlinda Dudaj,gazetari Ardi Hoti.

Arjola Demiri provokon me kërcim – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri thashethemet për komshinjtë – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri & Luana Vjollca – Nostalgji
30/11 16:00
Arjola Demiri imiton spikeren e lajmeve – Nostalgji
30/11 16:00
Ismail Qemali – Vlorajt e Flamurit – Nostalgji
29/11 15:32
Ismail Qemali: Pavarësinë ia kisha borxh Shqipërisë – Nostalgji
29/11 15:31
Ismail Qemali I përulur para Flamurit – Nostalgji
29/11 15:30
Sarah e Big Brother Albania Vip performon me maskë – Nostalgji
23/11 20:30
Sarah shpresoj të bëhem këngëtare – Nostalgji
23/11 20:30
Arbana Osmani me Jonida Shehun – Karriera ime në Top Channel – Nostalgji
23/11 16:00
Arbana Osmani – Big Brother programi im më I rëndësishëm – Nostalgji
23/11 16:00
Hueyda El Saied – Nostalgji
23/11 15:03
Sarah Berisha e Big Brother Vip, humbet sfidën e Bietës – Nostalgji
16/11 20:30
Fifi pi raki se nuk do të përgjigjet – para Big Brother Vip – Nostalgji
16/11 20:30
Përparim Rama jeta ime larg Prishtinës – Nostalgji
16/11 16:00
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama fitues i çmimevendërkombëtare – Nostalgji
15/11 16:09
Kryetari I ri I Prishtinës Përparim Rama tregon për familjen – Nostalgji
15/11 16:08
Përparim Rama: Kosova e Tirana trajektore të ndryshme në zhvilliminurban – Nostalgji
15/11 16:08
Arbana: Jam fansja e Fifit – para Big Brother Vip – Nostalgji
11/11 14:05
Fifi dhe Arbana bëjnë të lumtur Kristinën – Nostalgji
11/11 14:04