Nostalgji – Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi në “Pa limit” me Luana Vjollcën dhe Alban Dudushin
08/03/2022 16:00

Rubrika pa limit, pjesë e emisionit E Diell ku të ftuarit dhe aktorët argëtohen dhe bëjnë sfida të ndryshme në Dekorin e Sheshte dhe jo vetëm. Të ftuar në këtë puntatë 12 Prill 2015 janë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Sali Berisha 13 vite para dorëzon Presidencës Çeke aplikimin për statusin vend kandidat – Nostalgji
20/07 11:58
Xhensila Myrtezaj pamje të rralla – Nostalgji Ethet
06/06 16:42
Në shtëpinë e Bujar Nishanit – Nostalgji Exclusive
02/06 17:31
Romeo Veshaj dhe shoferi vlonjat – Nostalgji Portokalli
18/05 16:16
Bora Zemani spikere lajmesh – Nostalgji E Diell
18/05 16:16
Sabiani flet për miqësinë me Iliri Shaqirin – Nostalgji Big Brother Vip
18/05 16:12
Nostalgji – Piktori Omer Kaleshi me Rudina Xhungen
21/04 16:13
Nostalgji – Bora aktron me Dejvis Muka dhe Dori Ramaliu
08/03 16:00
Nostalgji – Dejvi Muka “puth” në skenë njërën nga motrat Vjollca
08/03 16:00
Nostalgji – Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi në “Pa limit” me Luana Vjollcën dhe Alban Dudushin
08/03 16:00
Anita Bitri të jesh këngëtare shqiptare në Amerikë – Nostalgji
15/02 16:41
Anita Bitri këndon me të bijën – Nostalgji
15/02 16:00
Anita Bitri në RTSH më merrnin këngët në momentin e fundit – Nostalgji
15/02 16:00
Nostalgji – Ilir Meta si Sali Berisha në vitin 2011: “Budallenj ju do më bëni presion”
09/02 14:35
Benida e Big Brother Vip – Eksperienca ime në filmat erotikë – Nostalgji
08/02 17:39
Beniada e Big Brother Vip – Ftesat për martesë janë shtuar – Nostalgji
08/02 17:38
Aurela Hoxha dhe Eno Popi me Xhemi Shehun – Nostalgji
25/01 16:00
Viola Spiro dhe Zamira Kita me Xhemi Shehun – Nostalgji
18/01 19:00
Alberie & Anxhelina Hadergjonaj me Xhemi Shehun – Nostalgji
04/01 16:00
Olen Çesari me Arbana Osmanin – Nostalgji
28/12 16:00