Njihuni me “të fortin” e Përmetit, historia e 42 vjeçarit që stërvitet çdo ditë…- Procesi Sportiv
24/05/2022 00:15

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Java e zjarrtë, ja shanset e ekipeve shqiptare në Europë – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Olsi Rama i larguar nga Partizani? Ja çfarë thotë gazetari – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Një kompani e madhe, zbulohet kush do të jetë sponsori i ri i Tiranës-Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Pirueta e sezonit, Beniada dhuron spektakël në studio – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Ndeshjet e europës, Redi Jupi: Do të jenë surprizë për të gjitha – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Levizjet e fundit në merkato, Ronaldo ka marrë vendimin – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Pamje të turpshme, ja ku stërvitet ekipi i atletikës Partizani – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Historia e pathënë në Lushnje, Faruk Sejdini: I rashë një lojtari – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Faruk Sejdini tregon ku janë “varrosur” kupat e Dinamos – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Një këngë dedikim për Beniadën, emocionohet studio – Procesi Sportiv, 4 Korrik 2022
05/07 00:15
Broja, Bajrami, Manaj dhe Strakosha, çpo ndodh me lojtarët e kombëtares në merkato – Procesi Sportiv
28/06 00:15
Shpërthen Jemini: Broja më i morë se Lukaku – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Analiza, rikthimi i numrave 9, si po ndryshon futbolli? – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Arjan Peço bën hapin e madh në karrierë, ja sa do fitojë në Francë – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Mes gjimnastëve të vegjël të Tiranës, ja si përgatiten sportistët e rinj – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Beniada bën hyrjen speciale, e gjithë studio shkrihet gazi – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Ngatërron Donaldon me Ronaldon, Beniadës nuk i ndahet mendja nga…-Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Firmosi me Nicë në Francë, Arjan Peço tregon prapaskenat e marrveshjes – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Megi Pojani në lidhje me Endri Çekiçin? Ja reagimi i Beniada Nishanit – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Foden sherr me gruan, Beniada: Ja çfarë nuk do bëja kurrë – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15