“Një lumturi e madhe, por…”, Bora Zemani shuan njëherë e mirë zërat e shtatzënisë….
12/04/2024 21:45

Balerini dhe koreografi i njohur Ilir Shaqiri në një intervistë speciale, ai sqaron disa të vërteta që janë keqkuptuar, nga puthja në buzë me vajzën e tij, tradhëtia ndaj bashkëshortes dhe komentet për Big Brother Vip3.

Mes tragjedisë dhe komedisë së Rita Lati: Sa më e ashpër dhuna aq më i fortë buzëkuqi!
17/05 23:00
Këngëtarja Loré “kokëfortë” për të bërë revolucion muzikor me stilin i saj ndryshe…
17/05 22:46
Loré: Kam mbytur veten time… Trembet Rita Lati, ngrihet në këmbë, ja çfarë ndodhi
17/05 22:45
Loré: Kam shkruar këngë për artistë të huaj! Rita Lati: Do këllqe kjo punë….
17/05 22:45
Rita & Roza Lati në një rrëfim të rrallë! Të qeshura që fshehin lotët e dhimbjes së madhe…
17/05 22:31
Emocione të forta! Roza takon për herë të parë Ritën, që pas daljes nga Big Brother
17/05 22:30
E papritur! Rita Lati: Roza ka bërë 2 dardha në vend të c*cave, ju thashë futeni në operacion…
17/05 22:30
Rita Lati flet për dhunën në familje: Mamaja më thoshte vdis te burri, kisha trupin e nxirë…
17/05 22:30
Roza ndryshon mendim për fituesin e BBV, bashkë me Ritën bëjnë tifo për Romeon!
17/05 22:30
Rrëfehet Roza Lati; Nga adhuruesi sekret A.S, ftesa në BBV dhe zhgënjimi nga shoqëria…
17/05 22:01
Ku ishte shoqëria ime me lekë? E zhgënjyer Roza Lati bën deklaratën e fortë…
17/05 22:00
“Qendrove me lekët tona në BBV”, Roza Lati i përgjigjet Neda Ballukut, Visjan Ukcenajt…
17/05 22:00
Divorci i Elias dhe Princ Lekës! Amos rrëfehet për traumën që kaloi motra e tij…
17/05 21:31
Plas e qeshura! Amos Zaharia: Tapë në shtratin e gabuar…
17/05 21:30
Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos e zbulon për herë të parë…
17/05 21:30
Krisje e shoqërisë me Dean dhe Olta Gixharin? Habit Amosi/ Komenti për “humorin e zi”.
17/05 21:30
Exclusive/ E vërteta e Mayas! Babai i Heidit hyn në BBV, Lajla zbulon gjithçka…
10/05 23:00
Ekskluzive/ Nga hyrja e babait të Heidit në BBV te mendimi për Romeon! Lajla zbulon gjithçka
10/05 22:46
“Do mbahesh mend vetëm për burra”, mamaja e Heidit ka dy fjalë për komentin ndaj vajzës së saj
10/05 22:45
Mamaja e Heidit ja thotë në sy Bora Zemanit: Pas shumë kërkesave, të zgjodha ty sepse…
10/05 22:45