Një ekpres kafeje për mësueset, ja reagimi i tyre!- Më thuaj një dëshirë
05/01/2021 11:17

#mëthuajnjëdëshirë Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë.

Me meditim, portokaj dhe freestyle, fëmijët e zgjojnë nga gjumi moderatoren! Më thuaj një dëshirë
01/03 14:15
Komentatori më i veçantë i futbollit shqiptar, i shkrin së qeshuri të gjithë! Më thuaj një dëshirë
01/03 14:00
Letra e pazakontë nga futbollisti i njohur, që çuditi dy vëllezërit tifozë! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:45
Lot dhe emocione/ Fjoralba Ponarin e surprizon i dashuri poshtë ballkonit! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:30
“Po talleni?!” Njerëzit e dashur i plotësojnë dëshirën më të madhe moderatores! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:30
E riinfektuar me Covid-19, familjarët i bëjnë surprizën më të bukur Fjoralbës! Më thuaj një dëshirë
01/03 13:15
Mes lotësh, vogëlushja ka vetëm një dëshirë; të gjejë çantën e humbur! Më thuaj një dëshirë
27/02 18:31
Fjoralba çudit fëmijët; “Jam sanitarja e re e shkollës!” Më thuaj një dëshirë
27/02 18:26
Fjoralba mbledh dëshirat në shkollën “Gustav Mayer”- Më thuaj një dëshirë, PJ. 1
27/02 18:21
E pazakontë! Një tifoz i Tironës, në kampin e Partizanit! Më thuaj një dëshirë, PJ. 2
27/02 18:15
Me Covid-19, Fjoralba surprizohet në ballkonin e shtëpisë! Më thuaj një dëshirë, PJ. 3
27/02 18:15
Në izolim nga Covid-19, i dashuri përlot Fjoralbën në ballkon! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
27/02 17:36
Rrëfimi prekës i 10-vjeçares/ “Do doja të isha në vendin e tij!” Më thuaj një dëshirë, PJ. 1
20/02 18:00
1 muaj në luftë me Covid-19, dëshira që emocionoi Irdën! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Nëse do kishe 50 milionë lekë, ç’do bëje? Përgjigjet gazmore të fëmijëve!- Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Historia emocionuese/ “Vëllai im ka vuajtur shumë!” Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Fifi i futet në shtëpi, një surprizë e këndshme për motrën dhe vëllain! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Statuja e veçantë në Kamëz, që çuditi gjithë kalimtarët! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Fjalët e ndjera të vogëlushes për tezen! Më thuaj një dëshirë
20/02 18:00
Një letër emocionuese dhe bakllava, përlotet tezja që luftoi me Covid-19! Më thuaj një dëshirë, PJ.3
20/02 18:00