Një debat i nxehtë në studio prek keq Antonelësn – Përputhen, 19 Prill 2021
19/04/2021 20:08

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Na çudit Sara: Geljani është gjysma ime tjetër​ – Përputhen, 3 Maj 2021
03/05 19:30
Një debat i nxehtë në studio prek keq Antonelësn – Përputhen, 19 Prill 2021
19/04 20:08
Bearti dhe Tea e mbyllin rrugëtimin në Për’puthen me një puthje me dashuri- Përputhen Prime
08/03 00:00
Sara dëshmon puthjen Europiane në buzë në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Sara dhe Riniani mohonin puthjet, ja imazhet që dëshmojnë të kundërtën- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Muhameti 44 vjeç, ish-bashkëshortja nuk ishte dakord të vija në program-Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Samiu, 51 vjeçari babai i dy vajzave, kërkon partnere në Për’puthen- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një beqare 64 vjeçe që bën squats në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një serenatë korçare Live nga Devis Xherahu në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Si ndikoi skandali në marrëdhënien Tea dhe Beart – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një 43 vjeçare në takim 4 minuta me 51- vjeçarin- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Antonela: Nuk më shijoi puthja me Atdheun- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Për here të pare një përballje treshe në program, ja çfarë ndodhi- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Ndriçimi 54 vjeçar, profili trendi I një zotërie beqar- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Antonela shpërthen ndaj Ledajnës: Më shkatërrove takimin – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Bearti deklaratë të fortë: Kur shoh Tean dridhem – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Tea dhe Bearti në Për’puthen rikthehen si çift të dashuruarish – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Kandidatët +40,përballje dhe të reja tronditëse, Tea dhe Beart kthehen në Për’puthen-Përputhen Prime
08/03 00:00
A do t’mi provosh buzët; Batuta e Antonelës ,largon nga përballja Ledjanën – Përputhen Prime
08/03 00:00
Një gjyshe 62 vjeçare, kandidatja në moshë për partner – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00