Nis ndryshimi i Kushtetutës/ Kuvend, një grup deputetësh të opozitës deklarohen kundër
30/07/2020 13:01

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Sot mblidhet këshilli politik/ PD dhe LSI paraqesin sot propozimin për listat e hapura
01/10 12:53
Top News – Situata pas pandemisë/ Basha-të mbështeten me të prekurit
01/10 12:16
Top News – Opozita, letër për PS/ ‘Mosmarrëveshjet të OSBE e ODIHR’
01/10 11:29
Top News – Ilir Meta e Arben Malaj/ Dikur armiq, sot në një llogore!
01/10 11:05
Top News – Taksat e ‘oligarkëve’/ Rama nxjerr të dhënat e 5 viteve
01/10 10:58
Berisha mohon dhunën e 26 majit/ Por faktet tregojnë të kundërtën, zgjedhjet u shkatërruan
30/09 15:30
Opozita bojkoti mbledhjes së Reformës/ Kërkon në rendin e ditës propozimin e PD-LSI për listat
30/09 15:17
Top News – Biznesi në mbijetese/ Basha-Rama s’e fsheh dot realitetin
30/09 14:30
Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
29/09 15:06
Top News – Kodi i ri zgjedhor/ Gjiknuri i përgjigjet opozitës
29/09 14:21
Top News – Fondi i solidaritetit/ Rama- paratë i menaxhon BE-ja
29/09 14:20
Top News – PD, gara për Shkodrën/ Anëtarësia do votojë 39 kandidatë
29/09 13:57
Top News – Shtyhet seanca/ Ndryshimet e Kodit Zgjedhor të hënën
29/09 13:55
Lleshaj bën ‘gafën’ e papritur! Ngatërron dy herë datën e zgjedhjeve
29/09 12:34
Top News – Rimëkëmbja nga covid/ Basha prezanton planin ekonomik
29/09 12:31
Rama nga Durrësi: Injorancë e madhe për ata që hedhin poshtë investimet
29/09 12:22
Top News – Lista e zgjedhësve/ Në 5 tetor del ekstrakti i parë
29/09 11:21
Top News – Covid, garancia sovrane/ Rama nxjerr shifrat për kreditë
29/09 10:53
Top News – PD voton 24 kandidatë/ Berat, përfundon procesi i votimit
28/09 21:51
Ambasadorja e SHBA-së: Palët t’i qëndrojnë ‘5 qershorit’, në tryezë propozime reale
28/09 16:16