Ngjarjet tragjike, dashuria i mori jetën Polices, çpo ndodh me fëmijët që vranë babain?
30/05/2024 00:35

“Kur të vish derën po ta lë të hapur, zoti të ruajt”, është mesazhi i fundit që efektivja e policisë së shtetit 21-vjeçarja Aldorjana Loshi, I la të shkruar partenrit të saj 28-vjeçarit Endri Nika. Aldorjana e shkruajti këtë mesazh para se të ndërmerrte aktin tragjik të vetvrasjes, pasditen e 24 majit në banesën e saj në lagjen Ali Demi në Tiranë. Partneri i saj është vënë tashmë në prangat e policies pasi sipas informacioneve nga policia, sapo e ka gjetur të vrarë 21-vjeçaren ka marrë telefonin e saj dhe ka fshirë mesazhet.

I shpëtoi plimbave të killerave, si u arratis në Dubai armiku i Ervis Martinaj?
14/06 00:00
“Më hoqën patentën”, Curri tregon si e çuan në Polici se e kapi një makinë inteligjente
13/06 23:22
Paralajmërimi i Bezat: Këtë verë goditja e SPAK nis nga politika pastaj do vijojë me Policinë
13/06 23:14
Curri flet për ëndrrat e të rinjve: Duan të ikin në Dubai, të shijojnë jetën me femra nga…
13/06 23:04
“Tronditet krimi shqiptar në Dubai”, avokati Rumano: Do t’i dëbojnë nga Emiratet pastaj…
13/06 22:56
Pse e shiti Meta në SPAK Kryemadhin? Fyerje të rënda, burg dhe hetime pasuror për çiftin
13/06 22:52
“Bomba” e Karamuços: Nga Dubai ofruan 1 mln euro për të shkarkuar Tonin Vocaj si drejtor policie
13/06 22:47
Makth për killerat dhe Policinë, si i shpëtoi Durim Bami plumbave dhe prangave?
13/06 22:40
Shpërthen Lapaj: Nëse dështon SPAK, ky vend s’bëhet për 300 vjet
13/06 22:27
“Meta dhe Kryemadhi janë ndarë”, Karamuço këshillon çiftin mos flasin në telefon
13/06 22:21
A do ta shpëtojë Kryemadhi nga burgu Metën? Juristi tregon çfarë vendimi do marr SPAK
13/06 22:14
Meta tha baxhellë për mbrojtësit e SPAK? Curri shpresoj mos e ketë pasur për Monikën
13/06 22:12
Pse e shiti Meta Kryemadhin? Curri: I ka prishur lekër, ka dalë më e fortë se burri i saj
13/06 21:47
Pse shqetësohet sot Ilir Meta? Lapaj: Nuk u shqetësua kur gjykata e shpëtoi nga blloku i famshëm
13/06 21:47
“Letrat që rëndojnë Ilir Metën kanë ardhur nga jashtë”, trondit gazetari: Vila dhe llogari në Qipro
13/06 21:46
“Meta humbi kontrollin, para kamerave”, Karamuço: Shoqëruesi e tërhoqi nga krahu sepse…
13/06 21:41
Zbardhen emrat, Rama përjashton nga lista deputetë dhe ministra, çfarë po ndodh në PS?
13/06 00:00
Krahasimi i Vangjelit: Berisha si “Nokia 3310”, Rama është Iphone me ngjyra
12/06 23:45
Mërtiri PS s’duhej të ekzistonte e mbajtët drejtuesit, Mërtiri: PD po e fundosin drejtuesit
12/06 23:45
Deklarata e fortë, Lesi dhe Babaramo: Rama do shkrijë grupin e PS në këto zgjedhje
12/06 23:30