Nga grupet kriminale te armatimet e reja për ushtrinë/ Detaje nga ndeshja | Zona Zero Top News
20/05/2022 21:25

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 17:00-19:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Në Shqipëri ‘lulëzon’ kanabisi/ Aksidentet ‘përgjakin’ rrugët, detajet | Zona Zero Top News
28/06 21:34
Dita e ndërgjegjësimit për sigurimet, sa të informuar janë qytetarët-flet eksperti |ZonaZero TopNews
28/06 20:53
Aksidente përgjakin rrugët, Eksperti zbulon arsyet se përse ndodhin | Zona Zero Top News
28/06 20:52
Aksidenti i rëndë në Berat, eksperti: Ngjarja e djeshme ka ndodhur nga paaftësia |Zona Zero Top News
28/06 20:51
Policia fshihej pas makinave ne momentin e sulmit, s’kanë ushtruar detyrën e tyre |ZonaZero TopNews
28/06 20:41
Vrasja e Pjerin Xhuvanit, arrestohen 8 policë dhe 2 ish-zv.drejtorë-flet gazetarja |ZonaZero TopNews
28/06 20:40
Këmbanë alarmi për policinë-Shqipëria e 7 në botë për kanabis-analizojnë gazetarët |ZonaZero TopNews
28/06 20:40
Hetim i vonuar, nëse policia do të kishte ndërhyrë do të ishte… -flet Zhabina | Zona Zero Top News
28/06 20:37
Dëshmi të rreme dhe shpërdorim detyre, gazetarja zbardh detajet e vrasjes | Zona Zero Top News
28/06 20:34
Shqipëria ka mundësi të shpëtojë nga kjo gjendje, Sula: Vlersoj Nanon, policia…| Zona Zero TopNews
28/06 20:15
‘Rekord i zi’-Shqipëria e 7 në botë për kanabisin, Sula: Jam i zhgënjyer | Zona Zero Top News
28/06 20:02
Deklaratë e fortë/ Sula: Ne jemi qeveri karteli, vendi ynë është vatër kanabisi | Zona Zero Top News
28/06 20:02
Verë e nxehtë protestash, ja kur do të jetë piku i tyre -gazetari Çipa | Zona Zero Top News
28/06 19:26
Armët e luftës së fortë që do të bëjë Berisha janë të konsumuara nga… | Zona Zero Top News
28/06 19:10
Berisha ja ka dalë të imponojë kundërshtarin politik- flet Çipa | Zona Zero Top News
28/06 19:09
Rritja e paprecedentë e çmimit të naftës, sa i prek fermerët -Tarelli | Zona Zero Top News
28/06 18:40
Zhvillimi i bazuar në dije, ja si do të përdoret teknologjia në bujqësi… | Zona Zero Top News
28/06 18:40
Cilat janë sfidat e fermerëve? E zbulon drejtori i politikave bujqësore | Zona Zero Top News
28/06 18:38
Prodhimi i grurit shumë i lartë, krahasuar me një vit më parë jemi… | Zona Zero Top News
28/06 18:37
Protesta e 7 korrikut, çfarë kërkon Sali Berisha? Flet gazetari Çipa | Zona Zero Top News
28/06 18:30