Nga Edi Rama te Saimir Tahiri, ka një arsye pse politikanët shqiptarë po mbajnë mjekër
14/01/2020 18:22

Pedagogu dhe politologu Ermal Hasimja, ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u fol për mjekrën, si një detaj që ka marrë vëmendjen e shumë politikanëve së fundmi.

150 euro për një filxhan kafe, habit e ftuara: Bëhet nga jashtëqitja e kafshëve!
01/10 20:35
Skerdi Faria në “Big Brother VIP”, reagimi epik i doktorit të vipave
01/10 20:35
“Nesër dal dhe them që jam lesbike”, deklarata e paparitur në studio
01/10 20:35
Habit grimieri homoseksual: Shokët e mi kanë shkuar me Gabriel Garkon!
01/10 20:35
E kuptova direkt që ishte gay, Xhensila tregon takimin me aktorin e njohur
01/10 20:35
Xhensila e thotë trooc, ja për cilin mashkull do e tradhëtonte të dashurin
01/10 20:34
Dilema e madhe e Bieta Sulos, si bëhet kafja perfekte?
01/10 20:34
Ftesë në 5, Dita ndërkombëtare e kafes… Pse na pëlqen kaq shumë? 1 Tetor 2020, Pjesa 1
01/10 19:24
Ftesë në 5, Gabriel Garko homoseksual, kush ’u zhgënjye’ më shumë? 1 Tetor 2020, Pjesa 2
01/10 19:23
Ftesë në 5, Për 60 mijë euro si Garko, ja çfarë bën Xhensila, Skerdi & Dario, 1 Tetor 2020, Pjesa 3
01/10 19:22
Ftesë në 5, Sa larg studimeve e gjejmë vendin e punës? 30 Shtator 2020, Pjesa 1
30/09 18:57
Ftesë në 5, Në 5 situata, Arbri, Rezarti, Sibora & Katerina dalin ’zbuluar’,30 Shtator 2020, Pjesa 2
30/09 18:56
Ftesë në 5, Ditëlindja e Fjodorës & Alteos pa shumë njerëz, 30 Shtator 2020, Pjesa 3
30/09 18:55
Qëronte sardele në Angli, Arbër Çepani zbulon rrogën e tij të parë
30/09 18:53
Bieta Sulo zbulon rrogën e parë në Top Channel, habiten të ftuarit
30/09 18:52
Të ftuarit ngecin në trafik, hyrja e veçantë e Bietës në studio
30/09 18:52
Neveri për politikanët, janë parazitë! Me kë e kishte Arbër Çepani?
30/09 18:51
“E bëra veten gay”, deklarata që shkaktoi gallatë në studio
30/09 18:51
Tortë me qirinj nga kisha e Laçit, ditëlindja e pazakontë e moderatores
30/09 18:50
Ftesë në 5, In memoriam Rozmari Jorganxhi dirigjentja e parë grua shqiptare, 29 Shtator 2020, Pjesa 1
29/09 19:11