N’fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021
14/06/2021 09:20

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 2-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Ferma e kuajve Kallbaqi", Hamallaj, Durrës Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Ingrit Gjoni - këngëtare 2. Hygerta Sako - moderatore sporti TVSH 3. Mevlan Shaba - ish/konkurent "Për'puthen"/ këngëtar 4. Sazan Guri - ambientalist

Top Channel/ Shiu artificial i Dubait, situata del nga kontrollit- rrezik në disa zona!
23/07 09:22
Edicioni Informativ, 22 Korrik 2021, Ora 19:30
23/07 09:21
Top Channel/ Kush po e minon dialogun? “Viktima” Vuçiç lëshon kërcënimin e fortë për Kosovën
23/07 09:21
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
22/07 09:30
Top Channel/Erdhi dita t`i kthejmë nderin,vëllezërit shqiptarë në ndihmë të gjermanëve të përmbytur!
22/07 09:29
Top News-Temperaturat deri në 49°C/ Dubai krijon ‘shiun artificial’, stimulon reshjet
22/07 09:29
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
21/07 21:12
Breaking | Mevlani i Për’puthen thyen heshtjen zbulon gjithçka pas deklaratës së Ledjanës | Top News
21/07 09:18
Top Channel/ Me 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Policia u zë pritë në Vlorë
21/07 09:18
Top News – Ndërtesa më e lartë e banuar në BE/ Përfundon në Spanjë pas 17 vitesh punime
21/07 09:18
Top News – Komshiu shpëton çiftin nga mbytja/ Burri austriak nuk kursehet për bashkëshortët turq
20/07 09:05
Top News – Një tornado mushkonjash/ Momenti tmerrues kur errësojnë edhe diellin
20/07 09:05
Top Channel/ Dielli lëshon flakën e pazakontë, shkencëtarët të shqetësuar!
20/07 09:05
Finalja e madhe.. Ja vajza fituese e ato që fituan vend pune në Top Channel “E Diell” 18 Korrik 2021
19/07 09:07
‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë – 18 Korrik 2021
19/07 09:06
N’fermë: Tea Trifoni zbulon të dashurin; a ka ndodhur puthja mes tyre? “E Diell” 18 Korrik 2021
19/07 09:06
Top Channel/ 150 viktima në Gjermani/ Kërkime intensive për të mbijetuar të përmbytjeve
18/07 10:08
Top News – ‘Kthe drogën ose do të vras vëllanë’/ Telefonata e baronit dhe zhdukja e Jan Prengës
18/07 10:07
Edicioni Informativ, 17 Korrik 2021, Ora 15:00
18/07 10:07
Top News – Vëlla e motër ‘fundosin’ zyrtarët/ Përgjimi i prokurorit nxjerr zbuluar zv.ministren
16/07 09:13