N’fermë: Ledjana & Sheila në sfidë, ja kush mblodhi me shumë patëllxhane
05/12/2021 18:28

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 1- rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sheila Haxhiraj - Këngëtare 2. Rezear Xhaxhiu - Gazetar 3. Ledjana Prenga - Ish-konkurente "Për'puthen 2" 4. Ardit Çuni - Këngëtar Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça

Episodi i plotë: E Diell 23 Janar 2022 Entertainment Show
23/01 19:31
Surprizon Milaim Zeka, Sulmon ashpër Edi Ramën: Është kreu i korrupsionit E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Shpjegimi i Alfred Cakos për levizjet antiCovid të Boris Johnson E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Parashikimet e Alfred Cakos konfirmohen sërish… Çfarë di ky njeri?!E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
A do të ketë marrëveshje për njohje mes Kosovës dhe Serbisë? Ja faktet në studio E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Ja arsyeja e vërtetë e vizitës së Erdoganit në Shqipëri sipas Alfred Cakos. E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
“Po vjen era luftë” , Alfred Cako zbardh fakte se çfarë do të ndodhi me Europën E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Cili është roli i vërtetë i Erdoganit në Shqipëri dhe Serbi? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Alfred Cako ka një shqetësim për Suedinë E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Konspiracion!!! Rama po lobon për një pozicion të rëndësishëm në NATO E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Angli heq masat për Covid. Çfarë fshihet pas këtij vendimi? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Baton Haxhiut i është refuzuar viza amerikane, Milan Zeka ka dhe emra të tjerë. E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
New entry dalin emra të rinj politikanësh “non grata” E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Irritohet Milaim Zeka: Vendimi i Anglisë është historik, të marrin shembull…E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
Open Ballkan, Kosova në prag për tu futur si anëtar? E Diell 23/01/2022
23/01 19:30
N’fermë: Pse u nxeh Visjan Ukcenaj me Melisën, Andin dhe Shegushen? E Diell 23/01/2022
23/01 18:37
N’fermë: Andi i Melisës; pronë apo dashuri, Andi befason me përgjigjen… E Diell 23/01/2022
23/01 18:37
N’fermë: Si reagon Visjan Ukcenaj si laçjan kur e lajmërojnë nga shkolla e djalit?E Diell 23/01/2022
23/01 18:36
N’fermë: Melisa Lleshi këndon “S’ma ndjen”, për kë e ka ajo? E Diell 23/01/2022
23/01 18:36
N’fermë: Ekskluzive: Çifti drejt altarit, por kush i tradhtoi Andin dhe Melisën? E Diell 23/01/2022
23/01 18:35