Nexhat & Remzie Osmani në sfidën motër e vëlla, Shiko kush LUAN 4, 21 Nëntor 2020, Entertainment Show
22/11/2020 00:30

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ervin Salianji, Valbona Mema, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Young Zerka, Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani, Meridian Ramçaj Këngëtare: Fifi

Lila interpreton poezinë“Trendafili i Çamërisë”,Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020,Entertainment Show
29/11 00:30
Manjolla Nallbani në rolin e Marigosë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Gjuha e Shpirtit, Manjola ft Fortana Pacolli, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Andi Lila & Florent Hadërgjonaj, vallja Kukësit,Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020,Entertainment Show
29/11 00:30
Luana Vjollca këndon LIVE “Moj e bukura more”, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Korab Shaqiri performon “Atje u rritëm” , Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Lila&Florenti, kostume tradicionale & xhonglime,Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020,Entertainment Show
29/11 00:30
Orgesa Zaimi performancë LIVE, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Manjola Nallbani & Orgesa Zaimi, vallja Rugovës,Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020,Entertainment Show
29/11 00:30
Luana dedikim për UÇK, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Luana ft. Blunt & Real “Luanët”, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Ilir Shaqiri, “Ti Shqipëri o mall i zjarrtë”, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Sfida Paintball, Blunt & Real 1, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Manjola rikthen “Kur e humba një dashuri” në Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Shaolin Gang & Korab Shaqiri, vallja Rrajcës, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Shaolin Gang, performancë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Fifi kolazh LIVE, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Ndaje ose pi raki (Sofra Shqiptare), Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Flori dhe Rezi kërcejnë vallen e Osman Takës, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:30
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 00:00