Neritan Sejamini tregon se si opozita mund të fitojë zgjedhjet
04/06/2020 23:41

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Hapja e PD-së,Edi Paloka përballë gazetarëve; mjekët flasin për rritjen e infektimeve me Covid
03/07 03:26
Silva Bino paralajmëron izolime të zonave të caktuara nëse rriten shifrat e koronavirusit
03/07 01:04
Vasil Llajo i kërkon Silva Binos që të lejohen testet serologjike në popullatë
03/07 01:01
Këshillat e vlefshme të mjekëve Alimehmeti, Brataj, Bino, Llaho dhe gazetarit Manaj
03/07 00:24
Si mund të udhëtosh nga Londra në Tiranë? Arben Manaj tregon peripecitë e udhëtimit
03/07 00:11
“Ne nuk njohim askënd që ka Covid”, Brataj i kthen përgjigje të gjithë qytetarëve skeptikë
02/07 23:53
Silva Bino paralajmëron rritje të personave të prekur me koronavirus gjatë dy javëve të ardhshme
02/07 23:50
Pse më shumë viktima dhe të infektuar tani se sa gjatë pikut? Flasin Alimehmeti dhe Bino
02/07 23:32
Rruga Milot-Fier, Paloka: Rama nuk do ketë kohë as për ta nisur rrugën
02/07 22:44
Paloka i përgjigjet akuzës së Ramës se PD ka frikë nga koalicionet parazgjedhorë
02/07 22:31
A ka hequr dorë PD nga Qeveria tranzitore? Paloka i devijon pyetjes, nuk jemi vetëm ne
02/07 22:31
Bolino-Palokës: PD është kontradiktore, diktatorët mendojnë se kanë të drejtë
02/07 22:31
Paloka e zbulon në Open: Kam qenë kundër KOP-it dhe katapultimeve. Ja çfarë thotë për Bashën
02/07 22:31
“Si u bëra Kordinator Kombëtar i PD, na përqafoi Basha dhe kaq”. Deklarata e fortë e Besart Kadisë
02/07 22:31
Ergys Mertiri vlerëson procesin e hapjes së PD: Pritet për t’u parë fytyra e hapjes
02/07 21:52
Paloka tregon takimin e parë me Bolinon dhe e akuzon si mercenar të paguar nga paratë tona. Debatet
02/07 21:52
Bushati: E fundit Parti Demokratike, ka qënë PS e para vitit 2005, replika me Palokën
02/07 21:42
“Hapja” e PD, Edi Paloka flet për mundësitë e “afrimit” të Jozefina Topallit dhe Genc Rulit
02/07 21:40
“Ik ti, të vi unë”, Paloka: Nuk funksionon kështu, jam kundër atyre që gjuajtën me gurë
02/07 21:39
Open – Aktakuza ndaj Thaçit, Ngjela dhe Spahiu me teza të padëgjuara, të ftuar Nesho dhe Abdullahu
30/06 02:50