Nëntori kuqezi: Vaskë Curri, Vëllezërit Zena & Dava Gjergji ndezin studion E Diell 28/11/2021
28/11/2021 18:36

"Kutia e muzikës" Të ftuar: Vaskë Curri, Vëllezërit Zena & Dava Gjergji (Këngëtarë) Moderatorë: Ervin Kurti, Erjola Doçi, Shqipe Hysenaj, Ina Kollçaku, Edi Manushi, Atalanta Kërcyku, Bledi Mane, Mika, Kutia e muzikës simbolizon fëmijërinë, kujtimet dhe momentet më të bukura të jetës së njeriut përgjatë formimit të tij. Tanimë përgjigjet e artistit/artistes nuk do të jenë më ato tipiket dhe tradicionalet, as përmes fotove e as përmes objekteve, por përmes muzikës. Një këngë që ka shënjuar në fëmijërinë, adoleshencën, fillimet e karrierës, kulmin e saj, në episode të sikletshme apo detaje të pathëna më parë nga ikona të muzikës, idhuj apo vetë ata me krijimtarinë e tyre.

“Edi Rama është ulur në gjunjë përpara…” Shpërthen Alfred Cako E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Alfred Cako pro shkencës: Pozitiv transplanti I zemrës së derrit E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
A është me Covid Alfred Cako? Ja e vërteta në studio… E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Acarohet Alfred Cako: Nuk e lejoj Erdogan të vij në 17 janar, është fyerje E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Milaim Zeka thur lëvdata për Erdogan, “Lajm i madh që ai…” E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Alfred Cako pro shkencës: Pozitiv transplanti i zemrës së derrit E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Episodi i plotë: E Diell 16 Janar 2022 Entertainment Show
16/01 19:30
Alfred Cako kundër Edi Ramës “Para mikut duhet të respektojmë veten” E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Alfred Cako:Turqia dhe Rusia kanë folur për Ballkanin,është vënë një vijë e kuqe E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Transplanti me zemrën e derrit, shikoni reagimin e Alfred Cakos E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Ina Kollçaku ka ditëlindjen, merr urimin e veçantë në studio E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Ina Kollcaku del kundër: Transplanti me zemër derri nuk është etik E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Shpërthen Ina Kollçaku: Nuk dua të përmendet më Skënderbeu E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Erdogan, vdekja e Gj.Kastriotit & zemra e derrit. Cako, Mane, Kollçaku dhe Zeka E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Basti i Alfred Cakos: Edi Rama do zhduki gjithçka të S… E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Erdogan në Tiranë! Ja mesazhi i fshehtë që do sjelli lideri turk E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Vizita e Erdogan! Ina Kollçaku tërbohet me Bledi Manen, ja debati E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Milaim Zeka:Nëse kam nevojë marr zemren e derrit të komshiut, hap i madh shkencor E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Erdogan në vizitë poshtë Krujës, Alfred Cako: Po vjen si sulltan modern E Diell 16/01/2022
16/01 19:30
Cili do zërë vendin e Ilir Metës? Bled Mane nxjerr emrin surprizë E Diell 16/01/2022
16/01 19:30