Nëna rrëfen si e shpëtoi/ 17-vjeçarja nga Fushë Kruja shfrytëzohej seksualisht nga disa persona
14/07/2020 15:33

17-vjeçarja nga Fushë Kruja, e cila u shfrytëzua seksualisht nga një grup personash për muaj me radhë, prindërit i kishte të divorcuar. Babai i saj, në 2016, u arrestua pasi dhunoi mamanë e së miturës, dhe vuajti tre vite e gjysmë dënim, e ndërsa kujdesi i fëmijëve i mbeti bashkëshortes së tij, me të cilën u nda. Në një intervistë për top Channel, ajo tregon se e kishte kuptuar shumë vonë që vajza kishte nisur përdorimin e drogës. -Zonjë kur e keni kuptuar që vajza juaj ka problem? “Pra dy vitesh ajo kërkonte që të dilte. Unë nuk e lija. Por edhe kur dilte i çoja mbrapa gocën e dytë. Edhe nuk me treguan që ajo konsumonte hashash. Nuk e vura re .Këmbëngulte shume që të dilte. Ishte gati e përnatshme. Dhe kaloi ca kohë. Më 14 shtator në ditëlindjen e vet tha do dal me shoqërinë. Erdhi shumë vonë, ishte e turbulluar. Nuk e kuptova…e qortova pse kishte ardhur vonë. Nuk e kuptova që kishte marrë kokainë. Filloi te përsëritej shumë shpesh. Ma kërkonte me këmbëngulje që të dilte. I jepnin kokainë në këmbim të favoreve seksuale. E përdhunonin e trajtonin keq. E rrihnin. Unë shumë vonë e kam marrë vesh. I kanë bërë shumë tortura”.

Top Channel/ Ekzekutimi i efektivit të FNSH.Gjenden në depozitë uji armët me të cilët u vra
18/01 11:52
Top News – Dilemat e BE për Shqipërinë/Soreca, një hap pas! E meriton integrimin
18/01 11:52
Top Channel/ Duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut? Ja si përgjigjet Luhrmann
18/01 11:41
Top Channel/ Ministrja gjermane: Anëtarësimi i Shqipërisë në BE, me rëndësi strategjike
18/01 11:41
Top Channel/ “Shpresojmë që në 6 muajt e ardhshëm…”, Ahmetaj: I kemi bërë detyrat e shtëpisë
18/01 11:40
Top Channel/ “E kam bërë me këto duar, jam artist serioz”, Rama zbulon prapaskenat me Erdogan
18/01 11:37
Top News – Rama nxjerr një prapaskenë të vizitës së Presidentit turk Erdoğan në Kryeministri
18/01 11:25
Top News- Atentati me vdekje ndaj policit/ Dy të akuzuar për vrasjen, detajet e hetimit
18/01 11:06
Top News- Një tjetër makinë digjet në Vlorë/ Zjarr aksidental, apo është një paralajmërim!
18/01 10:55
Top Channel/ Merr flakë makina në Vlorë, pamje nga aksioni i zjarrfikëses
18/01 08:52
Top Channel/ Trump kundër De Santis, sulmon kandidatin tjetër republikan për Shtëpinë e Bardhë
18/01 02:01
Top Channel/ Erdogan: Godisni organizatën FETO/ Erdogan e mbylli vizitën në xhaminë Et’hem Beut
18/01 01:57
Top Channel/ Bllokimi i rrugëve për Erdoganin, trafik i rënduar në disa akse të Tiranës
17/01 22:28
Top Channel/ Përfundon pa asnjë incident vizita e presidentit të Turqisë në vendin tonë
17/01 22:21
Top Channel/ Debati në kuvend, Balla-Nokës: Nuk po marr në mbrojtje PD, ta gëzoni atë që ju ka gjetur
17/01 22:01
Top Channel/ Rama përcjell Erdoganin në aeroport, porosia e fundit që i dha pasi e përqafoi
17/01 21:50
Top News-Meta, letër për Engjëll Agaçin/‘Më jep informacion për vakancat në bashki’
17/01 21:42
Top News-Eskorta e Erdogan, asnjë incident, Policia – Faleminderit Gardës dhe qytetarëve!
17/01 21:08
Top Channel/ “Më fal!” Enkeleida Kapedani lutet në seancë, KLGj nuk e përjashton nga drejtësia
17/01 21:02
Top Channel/ Erdogan: Deri në Ramazan ta kemi zgjidhur problemin e xhamisë së Namazgjasë
17/01 21:00