Nëna mbeti pa punë, djali la shkollën dhe shiste piktura për të mbajtur familjen-Shqipëria Live
26/05/2022 16:11

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Nuk kisha Sardin në 2019″, Luar tregon se si lindi bashkëpunimi-Shqipëria Live
04/07 15:55
Flasin për herë të parë, Sardi dhe Luar sqarojnë lajmin nëse janë çift-Shqipëria Live
04/07 15:55
“Nëse jemi çift nuk e do themi”, Luari konfirmon lidhjen me Sardin?- Shqipëria Live
04/07 15:54
“Sytë e saj më tërheqin”, Sardi dhe Luari flirtojnë në studio mes tyre- Shqipëria Live
04/07 15:54
“Sardi pjesë e familjes”, Luar bën deklaratën e madhe-Shqipëria Live
04/07 15:54
Sardi dhe Luar tregojnë bashkëpunimet e tyre, një verë e çmendur për artistët-Shqipëria Live
04/07 15:53
Shpëtuan katër të miturit nga mbytja, vrojtuesit kishin tre ditë që ishin trajnuar – Shqipëria Live
04/07 15:30
Pushuesit pësuan atak në det, vrojtuesi tregon si duhet të reagojmë në këto raste-Shqipëria Live
04/07 15:30
3 të mitur rrezikuan të mbyteshin në Vilë Bashtovë, gazetari zbulon gjendjen e tyre-Shqipëria Live
04/07 15:29
7 pushues u bllokuan mes detit në Shëngjin, gazetarja jep detajet si shpëtuan – Shqipëria Live
04/07 15:29
“Doli me bikini kuqezi në Serbi”,koreografia:Foton ma bëri një serb, s’ishte provokim-Shqipëria Live
04/07 15:28
“Na kanë pritur me bomba në skenë, këta çiliminjtë merren me recipetat e mia”-Shqipëria Live
04/07 15:28
Mediat serbe e quajtën provokotare, rrëfehet shqiptarja që doli me bikini kuqezi-Shqipëria Live
04/07 15:28
“Duhemi shumë…” Sardi dhe Luar flirtojnë në studio, çfarë po ndodh? – Shqipëria Live 4 korrik 2022
04/07 15:11
Debat në studio për nënën që u hodh nga materniteti: Çfarë do të hajë me 5 fëmijët?!-Shqipëria Live
04/07 14:58
“Prindërit bëhen pengesë për ndihma, nxjerrin fëmijët në rrugë”, flet Pulaha -Shqipëria Live
04/07 14:58
U hodh nga materniteti me foshnjën: Burri e la në baltë, mos e paragjykoni-Shqipëria LiveNIEL
04/07 14:57
“Nëna në shok, pasi u hodh nga materniteti, 5 fëmijët e tjerë në kushte mizerabël”-Shqipëria Live
04/07 14:57
U hodh nga kati i dytë i maternitetit me foshnjën,nëna e futi në gji për ta mbrojtur-Shqipëria Live
04/07 14:57
Me rroba banjo kuqezi në Serbi, shqiptarja: Nuk kam provokuar – Shqipëria Live 4 Korrik 2022
04/07 14:50