Neda dhe Roza tallen me gjestin pas sens të Marias – Ep.194 Përputhen 06/06/2023
06/06/2023 19:30

Ditën e sotme, Romaldo refuzohet edhe nga Maria, pavarësisht përpjekjeve të tij të shumta për t'i mbushur mendjen që ajo të thotë 'PO'. Ai nuk ndihet aspak mirë pas këtij refuzimi... Rrjedhimisht, tashmë Romaldo ka mbetur vetëm në program. Mbetet për t'u parë se si do të vazhdojë rrugëtimi i këtyre konkurrentëve.

Gabriela pothuajse bën për të qarë Herrison në takimin e tyre të parë – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:31
Gabriela i acaron keq djemtë me deklaratat e forta – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Roberti, djali rumun zgjidhet nga dy vajza në takim – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Neda dhe Megi vënë një bast publik, për çfarë – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Zgjedhjet e javës të vajzave, janë të papritura – Ep.5 Përputhen 22/09/2023
22/09 19:30
Takimi i parë në Për’puthen, bën lëmsh djemtë – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Çfarë i tha mami Megi Pojanit për prezantimin e Për’puthen – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Rumuni yll bëhet pjesë e Për’puthen – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
“Kam shitur perime që 13 vjeç”, Saida mes lotësh – Ep.4 Përputhen 21/09/2023
21/09 19:30
Performaca e konkurrentit të ri! Tërbon vajzat, merr vëmendjen e djemve – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:31
Çfarë sikleti, Serxho “lahet” në djersë përball Albës – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Nuk ka ndodhur më parë refuzon garën dhe largohet – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Orjani, flaka që rrezikon djemtë konkurrent – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Situata e keqe e vajzës së 5-të, që bëhet pjesë e programit – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Alba vajza e re, tmerron djemtë me thikë në duar – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
20/09 19:30
Konkurrentët e rinj lënë me gojë hapur Megin – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:31
Sozia e Luizit vjen në Për’puthen, kam pasur marrëdhënie me 20 vajza – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Molla në studio, çfarë trazirash do të sjell ajo në Për’puthen – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Takimi 4 minutësh rikthehet në program me Giselën dhe Armandon – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30
Njihuni me Giselën, yllin shqiptar që punon në real estate në Gjermani – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
19/09 19:30