Në izolim nga Covid-19, i dashuri përlot Fjoralbën në ballkon! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
28/02/2021 10:05

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel. Moderatore: Fjoralba Ponari Autor: Saimir Muzhaka

Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kërcimi dashurisë i çiftit të deklaruar – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kë zgjodhën vajzat në takim për javën që vjen – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 09:59
Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Ola “çmend” Muratin në takimin e parë – Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Murati shtrirë me Olën në takim, si nuk e kemi parë kurrë – Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:09
Ledjana qan me ngashërim: Mevlani po më tall – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:09
Antonela lajkatare ndaj Blerimit, pse po e merr me të mira? – Përputhen, 7 Prill 2021
08/04 09:08
Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Kokëfortësia dhe inati; Pengu i Atdheut, një takim me Antonelën – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Arjani nxehet keq me vajzat, çfarë ndodhi? – Përputhen, 5 Prill 2021
06/04 09:12
Të acaruar të gjithë me Tean “Do të nxjerr fytyrën e vërtetë…” “E Diell”, 4 Prill 2021
05/04 08:56
Tea dhe Andi në Trotuar, ja mënyra si mbrojtën njëri-tjetrin“E Diell”, 4 Prill 2021
05/04 08:56
Episodi i plotë: E Diell 4 Prill 2021 Entertainment Show
05/04 08:55
Çfarë zhgënjimi? Refuzimi i Stelës, pritet me tension nga Armando – Përputhen +40, 3 Prill 2021
04/04 09:55
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
04/04 09:55
Ndriçimi pëlqen ‘shalët” jashtë të Linditës – Përputhen +40, 3 Prill 2021
04/04 09:54
Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… – Përputhen, 2 Prill 2021
03/04 10:02
Çfarë e bëri Julin të skuqet në program – Përputhen, 2 Prill 2021
03/04 10:01