Në Belsh të dielave/ Qyteza e vogël po ringjallet falë turizmit
25/05/2020 19:22

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Manastirliu: Rastet kanë rënë, por lufta nuk ka mbaruar. Pipero, thirrje qytetarëve
16/04 14:28
Top News – Meta apel qytetarëve/ ‘Denonconi çdo krim zgjedhor’
16/04 14:24
Top Channel/ Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar në vend
16/04 14:05
Top Channel/ Njihen sot me masën e sigurisë katër të arrestuarit, ‘blindohet’ Gjykata e Kurbinit
16/04 13:26
Top Channel/ Bimët kundër Covid, mjekësia alternative për të ndihmuar në rikuperimin nga sëmundja
16/04 12:39
Top Channel/ Përgatitjet për zgjedhjet, KZAZ janë në pritje të fletëve të votimit
16/04 12:35
Top Channel/ Siguria në zgjedhje, policia bën gati strukturën që do mbrojë qendrat e votimit
16/04 12:33
Top Channel/ Elbasan, përgatitjet e fundit për votimin në gjithë qarkun
16/04 12:30
Top Channel/ Votim në ndërtesën e shkatërruar, zgjidhet si qendër votimi
16/04 12:29
Top Channel/ Testohet votimi elektronik, më 25 prill njësia 10 do votojë elektronikisht
16/04 12:29
Top News – Nuk kalon Vettingun/ KPK shkarkon prokurorin Bledar Maksuti
16/04 12:10
Top News – I mori jetën gruas për xhelozi/ Dënohet me 35 vite burg ish-gardisti
16/04 12:09
Top News – Përfundon printimi dhe paketimi/ Celibashi–mbërrijnë fletët e votimit në 6 qarqe
16/04 12:05
Top News – Trafikonte gra në Itali/ Arrestohet shqiptari i kërkuar nga Interpoli
16/04 11:12
Top News – Korçë, kapet në flagrancë 41 vjeçari/ Sekuestrohet një automatik dhe municion luftarak
16/04 11:11
Top Channel/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari
16/04 09:37
Top Channel/ Basha në njësinë 4 në Tiranë: Padurimin për ndryshim e ndjej kudo
15/04 22:48
Top News – Vjosa Osmani dhe Albin Kurti/ Emërojnë shefin e agjencisë së zbulimit në Kosovë
15/04 22:23
Top News – ‘Jam dakord me ambasadoren Yuri Kim’/ Rama: Shitja dhe blerja e votës është mëkat!
15/04 22:15
Top Channel/ Basha në njësinë 9: Ndryshimi vjen duke larguar Edi Ramën
15/04 22:08