Ndeshja shkon në shtesë… Komenti i të ftuarve në studio – Top Arena
12/07/2021 00:06

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian. Të ftuar special, moviola, analizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj. Atmosfera e vërtetë sportive gjendet tek Top Arena. Prezantues: Edi Manushi

Top Arena emisioni i plotë – 11.07.2021
12/07 02:45
Përfundon Kampionati Europian. Italia ngre trofeun e Euro2020 – Top Arena
12/07 01:30
Lidhje direkte nga Anglia pas finales së humbur / Dëshpërimi në sytë e tifozit – Top Arena
12/07 00:49
Historike !!! ITALIA është kampione Europe – Top Arena
12/07 00:46
Emocione të jashtëzakonshme në studio ! Penalltitë e finales komentohen live – Top Arena
12/07 00:17
Finalja e madhe e Euro2020 në Top Arena. Emocione dhe drithërima në studio – Top Arena
12/07 00:07
Ndeshja shkon në shtesë… Komenti i të ftuarve në studio – Top Arena
12/07 00:06
Salianji i zhgënjyer që finalja shkoi në penallti – Top Arena
12/07 00:01
Momentet më komike të penalltive në Top Arena
12/07 00:01
Eva Murati zbulon se cili nga futbollistët e ka ngacmuar – Top Arena
11/07 23:41
Mbesa e Bujar Nishanit për herë të parë në studion e Top Arena
11/07 23:40
Janë milingona ! Eva Murati i përgjigjet kolegeve që e sulmojnë – Top Arena
11/07 23:38
Eva Murati sulmon femrat shqiptare : Nuk kanë kulturë… – Top Arena
11/07 23:36
Per cilën shumë parash do e linte Eva Murati Shqipërinë – Top Arena
11/07 23:15
Eva Murati flet për eksperiencën e saj në televizionin Italian – Top Arena
11/07 23:14
Kolazh me kolonat zanore më të famshme shqiptare nga Lambert Jorganxhi – Top Arena
11/07 23:12
Gol Italia !!! Studio shpërthen në brohorima – Top Arena
11/07 22:45
Cila është lidhja e Anita Haradinajt ma Mamurrasin ? – Top Arena
11/07 22:44
Manushi merr dhuratën e veçantë live në studion e Top Arena
11/07 22:44
Erjola Doçi dhe Cindy Marina marrin prezantimin e veçantë nga “moderatori” i ri – Top Arena
11/07 22:35