Nauni përjashtohet nga programi! Lindita preket nuk mban lotët – Përputhen +40, 17 Prill 2021
18/04/2021 09:20

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Për herë të parë, një takim tresh në program, zbulo çfarë ndodhi… – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Antonela dhe Sindi kapen me njëra-tjetrën për Atdheun – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Murati, 3 ditë pa folur me Olën, ja arsyeja! – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Djemtë kundra Sindit: Mos shpifni, t’ju vijë turp… Çfarë ndodhi në takimin me Blerimin – Përputhen
13/05 09:23
Arjani: Blerimi më duket hipokrit në këtë takim me Sindin – Përputhen, 12 Maj 2021
13/05 09:23
“E vetme kundra të gjithëve”, Sindi shpërthen në studio – Përputhen, 12 Maj 2021
13/05 09:23
E papritur; Sara lë Geljanin në moment të fundit, del çift me Atdheun – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:11
Antonela ndërhyn për të prishur, çfarë po ndodh në studio – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:11
Antonela kërkon t’ju prishë momentin, Sara nuk përmbahet – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:10
Konkurentes i bie të fikët në puntatën e parë të She’s on top“E Diell”, 09 Maj 2021
10/05 09:37
Top Channel/ Momenti kur raketa kineze bie mbi oqean, ja kur kaloi mbi Shqipëri!
10/05 09:37
A e pëlqen mami I Andit Melisën? Ja përgjigjja“E Diell”, 09 Maj 2021
10/05 09:36
Kriset “çifti” Gilberta-Ilir, Olti tenton të puthë Linditën në buzë – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:13
Olti tenton të puthë në buzë Linditën, ja si reagon ajo – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:13
Iliri i këndon Lindës në takim, ja si reagon Gilberta – Përputhen +40, 8 Maj 2021
09/05 09:12
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot – Përputhen 7 Maj
08/05 09:32
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët – Përputhen, 7 Maj 2021
08/05 09:31
Bora preket teksa vijon prezantimin e programit – Përputhen, 7 Maj 2021
08/05 09:30
Po kristalizohen çifte të reja?! Thumbime dhe përçarje mes konkurrentëve – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28
Mevlani dhe Ledjana javën e shkuar shkuan për të zgjedhur unazën? – Përputhen, 6 Maj 2021
07/05 09:28