‘Naftëtarët u shoqëruan në komisariat sikur të ishin terroristë,ja shifra e pagave’|ZonaZeroTop News
02/12/2021 20:07

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

’17 plumbat në trup, snajperi në fytyrë dhe varri im i hapur’ -rrëfehet Haradinaj |Zona Zero TopNews
18/01 22:12
‘Ja si u mbyll beteja me serbët, kisha fishekët e fundit në revole’ -ish luftëtari |ZonaZero TopNews
18/01 21:45
‘Mirënjohës për kontributin e Shqipërisë për çlirimin e Kosovës’ -Bujar Haradinaj |Zona Zero TopNews
18/01 21:39
‘Kam parë varrin tim të hapur’ ish-luftëtari i UÇK flet për luftën me Serbinë | Zona Zero Top News
18/01 21:35
Plaga më e rëndë: Goditja me snajpër që më kaloi nga një vesh në anën tjetër | Zona Zero Top News
18/01 21:31
Beteja e Hashim Thaçit në Hagë! Haradinaj: Do dalin të gjithë faqebardhë | Zona Zero Top News
18/01 21:27
‘Do vrisja prap nëse do mundesha’ Haradinaj:Nasimi ka thënë të vërtetën në Gjykatë |ZonaZero TopNews
18/01 21:17
Statistikat më befasuese të Kategorisë Superiore deri më tani -Efica | Zona Zero Top News
18/01 21:13
Masakra serbe! Haradinaj: Kam 17 plagë në trup që nga lufta…. | Zona Zero Top News
18/01 21:09
A do vrisje më shumë serbë? Rrëfehet Haradinaj ish-luftëtari i UÇK-së | Zona Zero Top News
18/01 20:40
‘Dialogu Serbi-Kosovë për mosmarrveshjet me Luginën e Preshevës’ Kamberi | Zona Zero Top News
18/01 20:28
Paralajmërim për Vuçiç! Kamberi zbulon përballjen në zgjedhjet e ardhshme | Zona Zero Top News
18/01 20:28
‘Ndryshim i tmerrshëm i Kushtetutës në Serbi’ Kamberi flet për referendumin | Zona Zero Top News
18/01 20:22
Tronditëse: Kam 17 plagë në trup, varrin e kisha të hapur -ish luftëtari Haradinaj |ZonaZero TopNews
18/01 20:21
Vizita e Erdogan: Ardhja e Sulltanit kur Sulltani vjetër marshoi të na pushtonte |Zona Zero Top News
18/01 20:19
Godole: Berisha shpalljen non-grata duhet ta ndiqte personalisht jo me partinë | Zona Zero Top News
18/01 20:14
‘Beteja Berisha-Basha, kriza më e rëndë që ka pasur PD’ -Godole | Zona Zero Top News
18/01 20:13
Erdogan në Shqipëri! E papritur nga media greke… -Flet gazetari Marku | Zona Zero Top News
18/01 19:47
Iu bë atentat në Tiranë! Ja si u shpëtoi plumbave 63 vjeçari | Zona Zero Top News
18/01 19:35
Shkrumbohet nga flakët një makinë në Vlorë! Shkaku nuk është zjarrvënie, por… | Zona Zero Top News
18/01 19:31