Nacionalizmi, paralajmërimi amerikan
14/02/2013 00:00

Një dokument, pjesë e shkëmbimeve zyrtare midis Uashingtonit dhe Tiranës, një memo konfidenciale, por jo sekrete, iu adresua Shqipërise pak ditë më parë.

Top News – ‘Lulzim Bashën duhet ta zhdukim nga faqja e dheut’, qytetari merr fjalën në ‘foltore’
19/10 21:57
Top News – Berisha i bën ftesën e papritur Bashës, ‘Hajde këtu dhe…’
19/10 21:56
Top News – Qytetari merr fjalën në ‘foltoren’ e Berishës, çudit me fjalimin e tij
19/10 21:55
Top News – ‘Besëpreri është, e dini vetë nuk po flas’, Plas e qeshura në foltoren e Berishës
19/10 21:54
Top News-Berisha mban ‘foltore’ në Dibër / ‘Kush futet në Kuvend, e caktojnë vetëm zgjedhësit’
19/10 21:42
Top News-Nuk ishte në ‘foltoren’ e Berishës / Xhelal Mziu flet për masakrën zgjedhore
19/10 20:37
Top News-PD ka humbur shpirtin e saj, ka humbur votën e lirë’, Berisha nga ‘foltorja’ në Dibër
19/10 20:36
Top News-‘Baton Haxhiu është avokati i Ramës dhe i Bashës’, Berisha vijon mne akuzat
19/10 20:35
Top News-‘Basha ka 8 vite që i bën ‘fresk’ Ramës’, Berisha akuzon kreun e PD
19/10 20:35
Top News-SHBA e shpalli non grata, ja komenti i Berishës për këtë vendim
19/10 20:34
Top News-Berisha-I them SHBA se për 100 vjet nuk do të gjejnë asnjë fakt për mua
19/10 20:34
Top News-‘Rama dhe Vuçiç kanë dalë kundra Kosovës dhe shqiptarëve’, Berisha nga Dibra
19/10 20:26
Top News-‘Shqipëria narkoshteti i parë në Europë’, Berisha – Fajtor Rama
19/10 20:25
Top News-‘Mbi 16 mijë jetë të humbura nga Covid’, Berisha fajëson qeverinë
19/10 20:22
Top News-Energjia elektrike, Berisha-Katastrofa më e madhe e krijuar nga vjedhja e qeveritarëve
19/10 20:20
Top News – Memorandumi për Korridorin 8 / Balluku – Do t’i shërbejë gjithë Ballkanit Perëndimor
19/10 17:07
Top News- Hapi i rëndësishëm nga opozita parlamentare – Balla për ndryshimet kushtetuese
19/10 14:15
Top Channel/ PS: Të gatshëm të diskutojmë! Balla përmend nevojën e zgjatjes së veting-ut në drejtësi
19/10 12:55
Top Channel/ “Të rikthehen komunat”: Reforma territoriale sipas PD-së
19/10 12:54
Top News- Zbardhen ndryshimet kushtetuese të PD/Nga reforma territoriale tek vettingu i politikanëve
19/10 12:53