Na presin ditë të nxehta, njihuni me parashikimin e motit
22/07/2021 08:26

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Kundër tamponit në gëzime familjare. Debaton me të ftuarit
24/09 12:00
Wake Up/ Armand Peza: Pandemia ka ndryshuar edhe protokollet e gëzimeve familjare
24/09 11:47
Wake Up/ Armand Peza: Asnjë i ftuar në dasmën e Rudina Dembacajt nuk reagoi për kushtin e tamponit
24/09 11:46
Wake Up/ Dr. Alkerta Ibranji: Edhe të vaksinuarit duhet të sjellin tampon sepse mund të infektojnë
24/09 11:19
Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Vaksina nuk të garanton që nuk e mbart virusin
24/09 11:02
Wake Up/ Pandemia “zgjoi” filmin. Bum aplikimesh dhe filmash në TIF
24/09 10:54
Wake Up/ Mbi kuaj të racës arabe djemtë e “Albanian Cowboys”, promovojnë sportin e hipizmit
24/09 10:50
Wake Up/ “Albanian Cowboys”, njihni djemtë shqiptarë që jetojnë dhe vishen si kauboj
24/09 10:43
Wake Up/ Jonida Aliçkolli: Nuk është e drejtë që ne që jemi të vaksinuar të kushtëzohemi
24/09 10:17
Wake Up/ Eksperti Ergest Nako tregon cilat janë sulmet më të shpeshta kibernetike
24/09 10:16
Wake Up/ Iva Tiço: Nuk e shoh si problem bërjen e tamponit në dasma dhe gëzime
24/09 10:16
Wake Up/ Eksperti Nako: Qeveria kineze po i kërkon të dhënat pa arsye
24/09 10:13
Wake Up/ Pasaportë vaksinimi ose tampon edhe në gëzime familjare ndez debatin në studio
24/09 09:55
Wake Up/ Brenton Bënja: Legjislatura e BE-së na siguron që të dhënat tona nuk keqpërdoren
24/09 09:52
Wake Up/ Brenton Bënja: Të dhënat që grumbullon Google shkojnë edhe në serverat kinezë
24/09 09:44
Wake Up/ Celularët kinezë na vjedhin të dhënat!Alarmi i qeverisë së Lituanisë shqetësim botëror
24/09 09:33
Wake Up/ Shtypi i ditës, 24 Shtator 2021
24/09 08:23
Parashikimi i motit/ Dita nis e freskët, por pas mesditës pritet rritje e ndjeshme temperaturash
24/09 08:20
Wake Up/ Gjyshi Shezai Rrokaj paska detyrën më të vështirë në familje.Këtë ia zbulon nusja Olta Boka
23/09 12:21
Wake Up/ Olta Boka: Instiktin e mëmësisë e kisha që 20 vjeç, por doja që vajza t’i ngjante burrit
23/09 12:21