“Na është djegur e gjithë gardëroba”, këngëtarja tregon si i shpëtoi tragjedisë – Shqipëria Live
26/05/2023 15:13

Banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në datën 10 Maj por lajmit është bërë publik ditën e djeshme në media. Dëmet nuk kanë qene të vogla pasi. Kati i dytë i banesës është shkrumbuar i gjithi dhe është kthyer i pabanueshëm. Gazetare: Luçiana Hulej

Ndarje, investime në karrierë dhe zënka, zbuloni parashikimin për Tetorin -Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 15:18
Konkurrentja e Dancing With The Stars zbulon prapaskenat e natës së madhe -Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:50
200 të rinj hipin në skenën e TKOB, balerina tregon projektin e madh – Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:50
Njihuni me afrikani që “vdes” për Shqipërinë dhe Butrint Imerin -Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:42
U bë baba në moshën 59 vjeçare, historia e bukur e mjekut shqiptar – Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:12
Arben Ahmetaj ende në arrati nga drejtësia, zbulohet vendndodhja e tij – Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:03
“U kam shkruar njerëzve të rëndësishëm për interest e mia”, Blogeria e thotë troç: Shqipëria Live
28/09 16:46
“Tyryryyy more djalë”, Zalla: U rrah nga mësuesi nxënësi që më imitonte – Shqipëria Live
28/09 16:35
Edi Rama në puntatën e parë të Portokallisë? Ja çfarë do bëjë – Shqipëria Live
28/09 16:34
“Do gjuajnë gifte si në TikTok”, aktori i Portokallisë zbulon surprizën – Shqipëria Live
28/09 16:34
“Djemtë nuk më shohin dot si shoqe”, Miss Shqipëria flet për marrëdhëniet e saj – Shqipëria Live
28/09 16:25
“Pamja fizike më ka prishur biznesin”, Rezarta Skifteri tregon sfidat me klientët – Shqipëria Live
28/09 16:25
”Më shikonin si manekin”, debat në studio: Mos u viktimizo – Shqipëria Live
28/09 16:24
“Njerëzit kanë frikë të më flasin”, vajzat e bukura të ekranit tregojnë paragjykimet- Shqipëria Live
28/09 16:24
Vajza më e bukur e Shqipërisë: Kur më shohin për herë të parë nuk i dukem e zgjuar – Shqipëria Live
28/09 16:24
“Bukuria është mallkim”, blogerja e njohur tregon rastet që e ka penalizuar pamja – Shqipëria Live
28/09 16:23
Habit stilistja: Sindromën e “Merilyn Monroe” e kam hasur tek klientët e njohur – Shqipëria Live
28/09 16:23
“Vuçiç është pasardhës i Milloshevicit, për sa kohë do jetë në pushtet s’ka dialog”- Shqipëria Live
28/09 15:39
“Ballkani po zien sërish, mediat serbe po i trajtojnë terroristët si martir” – Shqipëria Live
28/09 15:39
Kosovë-Serbi, europianët dështuan për dialogun – Shqipëria Live
28/09 15:38