Myftiu dhe Dorina Mema tregojnë si ta përballoni muajin e Ramazanit pa kafe – Shqipëria Live
23/03/2023 15:34

Muaji i shenjtë i Ramazanit, besimtarët myslimanë në të gjithë botën nisin agjërimin. 23 marsi ka nisur ndryshe për 1/4 e popullsisë së botës, pasi lindja e diellit i gjeti duke agjëruar. Gazetar: Gerald Qerimi

“Dhimbja nuk shprehet në publik në Japoni”, gazetarja:Ka lokale të posaçme ku qeshet- Shqipëria Live
07/06 16:23
“Njerëzit nuk më kuptonin”, shqiptari në Japoni: Në fillim bëra “armiq” – Shqipëria Live
07/06 16:23
Më mirë në Shqipëri apo Japoni? Kobatake: Japonezët kanë më shumë respekt – Shqipëria Live
07/06 16:22
Japonezët kurse buzëqeshje me pagesë, gazetarja:Kanë nevojë për stilin alla shqiptar-Shqipëria Live
07/06 16:22
Mbajtja e maskës ndaj COVID, shqiptari nga Tokyo: Japonezët shikime të përhumbura – Shqipëria Live
07/06 16:22
Helmohen qentë në Gjirokastër, nënkryetarja e Bashkisë përballet me aktivistët – Shqipëria Live
07/06 16:20
Aktivistja përplaset me nënkryetaren e Bashkisë: Kam video që ju helmoni qentë – Shqipëria Live
07/06 16:18
22 vjeçarja denoncon live: Sot në mëngjes 3 policë bashkiakë më helmuan qentë – Shqipëria Live
07/06 16:18
“40 mijë € për sterilizimin e kafshëve në Gjirokastër”, nënkryetarja bën ftesë live – Shqipëria Live
07/06 16:17
“I mora 6 qentë e helmuar në krahë dhe i zbrita nga shkallët”, përlotet aktivistja – Shqipëria Live
07/06 16:17
“Në çdo sezon turistik bashkitë helmojnë qentë në mënyrë makabre”, flet aktivisti – Shqipëria Live
07/06 16:17
Fatmir Mediu në SPAK sot, Cakrani: 10 vite burg mund të kërkohet për të – Shqipëria Live
07/06 16:10
Taulant Balla në SPAK, zbulohet arsyeja dhe dëshmia e tij – Shqipëria Live
07/06 16:10
A e dini ju kush është Dako? Gazetari: Ai është personazh me peshë politike – Shqipëria Live
07/06 16:09
Flet avokati i Dakos, arrestimi i tij vendim politikë i ndikuar nga ndërkombëtarët – Shqipëria Live
07/06 16:09
“Vangjush Dakos t’i sekuestrohet e gjithë pasuria jo vetëm arrest me burg” – Shqipëria Live
07/06 16:09
Debat për arrestimin e Dakos, Shabani dhe Cakrani përplasen për arsyet ligjore – Shqipëria Live
07/06 16:09
Carkani: Arrestimi i Dakos një show, mund të gjykohet edhe në gjendje të lirë – Shqipëria Live
07/06 16:08
SPAK në pranga Dakon, gazetari shpjegon tenderin për shëtitoren e Durrësit – Shqipëria Live
07/06 16:08
Detaje nga Durrësi, zbulohet pallati që çoi në pranga Dakon ja çfarë thonë banorët – Shqipëria Live
07/06 16:08